Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
478 321 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    92 316 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    107 610 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    103 230 zł
    6 ofert
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    85 573 zł
    6 ofert
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    89 592 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
28 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji w przypadku awarii autobusu20%Wiek autobusu20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów do placówek oświatowych Gminy Chmielnik w roku szkolnym 2022/2023

Zamawiający Gmina Chmielnik (Chmielnik, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów do placówek oświatowych Gminy Chmielnik w roku szkolnym 2022/2023”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 478 321 zł. Złożono 28 ofert.

Zamawiający: Gmina ChmielnikChmielnik, Świętokrzyskie (powiat Kielecki →)opublikowano 24 sierpnia 2022
Łączna wartość umów
478 321 zł
Liczba ofert
28 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 lipca 2022

    Termin ofert: 19 lipca 2022 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    24 sierpnia 2022

    6 ofert4 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Transport Osobowo – Ciężarowy S.C. Waldemar Pietrzyk, Tomasz Pietrzyk (część 1); MAT – BUS Sp. z o.o. (części 2, 4); Alfa Bus Sp. z o.o. (część 3); Jarosław Nowak (część 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 478 321,20 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 28 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail