Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
PANDA BUS JERZY MICHAŁOWSKI· CHEŁSTÓWEKmikrofirma
Cena wybranej oferty
330 741 zł
Umowa zawarta
22 sierpnia 2022
Okres realizacji
od 1 września 2022 do 23 czerwca 2023
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena80%Czas podstawienia autobusu zastępczego10%Termin płatności faktury10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przewóz uczniów niepełnosprawnych do szkół/placówek oświatowych w roku szkolnym 2022/2023

Zamawiający Centrum Usług Wspólnych Gminy Twardogóra (Twardogóra, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przewóz uczniów niepełnosprawnych do szkół/placówek oświatowych w roku szkolnym 2022/2023”, wybierając ofertę wykonawcy PANDA BUS JERZY MICHAŁOWSKI. Cena wybranej oferty: 330 741 zł. Złożono 1 ofertę.

Cena wybranej oferty
330 741 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 lipca 2022

    Termin ofert: 5 sierpnia 2022 11:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    22 sierpnia 2022

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PANDA BUS JERZY MICHAŁOWSKI (CHEŁSTÓWEK), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 330 740,74 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2022 r. do 23 czerwca 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Usług Wspólnych Gminy Twardogóra

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 363929163

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

1 Maja 2

1.5.2.)Miejscowość

Twardogóra

1.5.3.)Kod pocztowy

56-416

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

716066100

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

oswiata@twardogora.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

cuw.twardogora.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https;//miniportal.uzp.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przewóz uczniów niepełnosprawnych do szkół/placówek oświatowych w roku szkolnym 2022/2023

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-384c7707-0cc1-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00313731

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-08-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00030340/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Przewóz uczniów niepełnosprawnych do szkół/placówek oświatowych w roku szkolnym 2022/2023

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00277052/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CUW.260.3.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.2.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn. „Przewóz uczniów niepełnosprawnych do szkół/placówek oświatowych w roku szkolnym 2022/2023” według tras dowozu

5.2.1. Trasa nr 1: Przewóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Twardogóra do Zespołu Placówek Specjalnych w Oleśnicy, 56-400 Oleśnica, ul. Wojska Polskiego 8. Usługa obejmuje: - dowóz uczniów niepełnosprawnych na trasie: Bukowinka 12, Grabowno Wielkie 117/7, Grabowno Wielkie 145/2, Grabowno Wielkie 117/7, Grabowno Wielkie 151/2, Grabowno Male 50, Twardogóra ul. Wrocławska 48, Twardogóra ul. Wrocławska 11/1, Goszcz Plac Pałacowy 5/3, Twardogóra ul. Rynek 2/2 i Rynek 17/2, Twardogóra ul. Krótka 1/1, Chełstówek 10B – Zespół Placówek Specjalnych Oleśnica ul. Wojska Polskiego 8 - przywóz uczniów niepełnosprawnych (ok. godz. 14.00) spod Zespołu Placówek Specjalnych w Oleśnicy do miejsca za-mieszkania ucznia 5.2.2. Trasa nr 2: Przewóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Twardogóra do Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego w Miliczu, 56-300 Milicz, ul. Kopernika 20. Usługa obejmuje: - dowóz uczniów niepełnosprawnych na trasie: Chełstów 31, Grabowno Wielkie Kolonia 2, Twardogóra ul. Plac Piastów 2/5, Twardogóra ul. Rynek 8/14, Grabowno Małe 39 i 73, Goszcz ul. Parkowa 16, Domasławice 32 -Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, Dzienny Ośrodek Rehabilitacyjno-Wychowawczy w Miliczu, Milicz ul. Kopernika 20 - przywóz uczniów niepełnosprawnych (ok. godz. 14.00) spod Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego w Miliczu do miejsca zamieszkania ucznia.

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

330740,74 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

330740,74 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

330740,74 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PANDA BUS JERZY MICHAŁOWSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

91111001409

7.3.3)Ulica

CHEŁSTÓWEK 24

7.3.4)Miejscowość

CHEŁSTÓWEK

7.3.5)Kod pocztowy

56-416

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

357200 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-09-01 do 2023-06-23

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60112000-6Usługi w zakresie publicznego trans…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 869 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 301 zł656 309 zł
Rozstęp międzykwartylowy
457 009 zł
Źródło próbki
CPV 60112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 301 zł
Mediana
382 869 zł
Górny kwartyl
656 309 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Usług Wspólnych Gminy Twardogóra prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Twardogóra.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 330 741 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60112000-6 (Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PANDA BUS JERZY MICHAŁOWSKI (CHEŁSTÓWEK). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.