Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
630 867 zł
Umowa zawarta
9 sierpnia 2022
Okres realizacji
do 16 sierpnia 2022
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakośc40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR

Zamawiający Gmina Rychliki (Rychliki, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym - Granty PPGR”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Wartość umowy: 630 867 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina RychlikiRychliki, Warmińsko-Mazurskie (powiat Elbląski →)opublikowano 18 sierpnia 2022
Wartość umowy
630 867 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NexusTelecom M.Stąsiek & A.Pura SPÓŁKA JAWNA (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 630 867,00 zł (umowę zawarto 9 sierpnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 16 sierpnia 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail