Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W dniu 27.07.2022 r., przed otwarciem ofert, zamawiający zamieścił na stronie prowadzonego postępowania informację o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia w wysokości 234 220,98 zł brutto. Oferta z najniższą ceną wynosi 258 072,00 zł i przewyższa kwotę jaką zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Po analizie możliwości finansowych Gminy Zamawiający stwierdził, iż w chwili obecnej nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty z najniższą ceną. W związku z tym przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz dzieci niepełnosprawnych z terenu gminy Marcinowice do szkół, ośrodków i placówek oświatowych w roku szkolnym 2022/2023

Zamawiający Gmina Marcinowice (Marcinowice, Dolnośląskie) opublikował wynik postępowania „Dowóz dzieci niepełnosprawnych z terenu gminy Marcinowice do szkół, ośrodków i placówek…”. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina MarcinowiceMarcinowice, Dolnośląskieopublikowano 9 sierpnia 2022
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 422 172 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W dniu 27.07.2022 r., przed otwarciem ofert, zamawiający zamieścił na stronie prowadzonego postępowania informację o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia w wysokości 234 220,98 zł brutto. Oferta z najniższą ceną wynosi 258 072,00 zł i przewyższa… Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail