Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

REMONT DROGI POŻAROWEJ NR 15 W LEŚNICTWIE KALISKA ETAP I

Zamawiający Nadleśnictwo Miastko (Pasieka, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „REMONT DROGI POŻAROWEJ NR 15 W LEŚNICTWIE KALISKA ETAP I”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Nadleśnictwo MiastkoPasieka, Pomorskieopublikowano 5 sierpnia 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 835 394 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

NADLEŚNICTWO MIASTKO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770528319

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

14a

1.4.2.)Miejscowość

Pasieka

1.4.3.)Kod pocztowy

77-200

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.4.7.)Numer telefonu

598573201

1.4.8.)Numer faksu

59 857 22 64

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

miastko@szczecinek.lasy.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://miastko.szczecinek.lasy.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8c6b4404-cd3a-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00294582

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-08-05

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00150854/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

REMONT DROGI POŻAROWEJ NR 15 W LEŚNICTWIE KALISKA ETAP I

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia
Remont drogi pożarowej nr 15 w leśnictwie Kaliska etap I odcinek km 1+750 -
2+840 (długość odcinka = 1,090 km) o nawierzchni bitumicznej.
Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności:
- wykoszenie poboczy i wycinka krzewów;
- odtworzenie rowów przydrożnych;
- remont przepustów na zjazdach;
- skropienie nawierzchni emulsją bitumiczną;
- wyrównanie nawierzchni masą bitumiczną;
- ułożenie warstwy ścieralnej gr. 4 cm na nawierzchni jezdni, zjazdach i mijankach;
- roboty wykończeniowe.
2.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi (załącznik nr 1 do SWZ) tj.:
a) opis techniczny;
b) kosztorys nakładczy.
Załączony do SWZ kosztorys nakładczy robót nie stanowi wyłącznej podstawy do
wyceny oferty. Wykonawca we własnym zakresie powinien zweryfikować i ustalić, czy zachodzi konieczność wykonania innych robót budowlanych niż określone w kosztorysie nakładczym oraz czy podane ilości są prawidłowe. Wykonawca zobowiązany jest do zawarcia w cenie oferty wszystkich kosztów za roboty niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, zgodnie z technologią robót określaną w SWZ oraz opisem technicznym.
UWAGA! Opis techniczny (oprócz kosztorysu nakładczego) przedstawia remont całego odcinka drogi, natomiast postępowanie obejmuje wykonane jedynie odcinka o długości 1,090 km.
3.Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie teren Nadleśnictwa Miastko - leśnictwo Kaliska droga leśna pożarowa (dojazd pożarowy) nr 15 odcinek 1,090 km, dz. nr 15, 16, 22 obręb Kaliska gm. Biały Bór pow. Szczecinek.

3.9.)Główny kod CPV

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45232450-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy upustów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

„LEMAR” LESZEK BIGUS

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770836021

4.3.3.)Ulica

ul. Płotowska 2

4.3.4.)Miejscowość

Niezabyszewo

4.3.5.)Kod pocztowy

77-132

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

635127,93 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00229102/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-08-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

635127,93 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233000-9Roboty w zakresie konstruowania, fu…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
835 394 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
388 348 zł1 832 229 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 443 881 zł
Źródło próbki
CPV 45233000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
388 348 zł
Mediana
835 394 zł
Górny kwartyl
1 832 229 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Miastko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pasieka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233000-9 (Roboty w zakresie konstruowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.