Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
611 430 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11. Część 1 Trasa: Sowno- Sowieński Młyn –Sierakowo -Ratajki- Przytok - Sianów
    Wartość umowy
    120 740 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 22. Część 2 Trasa: Dobiesław – Wiekowo – Wiekowice – Dąbrowa Sieciemin – Pękanino – Grabowo – Grabówko - Dąbrowa Płonka - Uniedrożyn – Trawica – Karnieszewice - Dąbrowa
    Wartość umowy
    175 160 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 33. Część 3 Trasa: Bielkowo –Iwięcino – Wierciszewo - Skibno dw - Sianów Wierciszewo - Iwięcino Iwięcino – Rzepkowo – Sucha – Skibienko – Skibno - Sianów Osieki – Kleszcze –Sucha - Sianów
    Wartość umowy
    202 530 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 44. Część 4 a). Trasa: Maszkowo – Mokre – Szczeglino - Sianów Kościerza – Wonieść – Sianów Węgorzewo - Sianów Gorzebądz - Sianów Kędzierzyn – Koszalin (SP 17)
    Wartość umowy
    113 000 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów i wychowanków do placówek oświatowych w roku szkolnym 2022/2023.

Zamawiający Gmina Sianów (Sianów, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów i wychowanków do placówek oświatowych w roku szkolnym 2022/2023”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka z o. o. Łączna wartość umów: 611 430 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina SianówSianów, Zachodniopomorskie (powiat Koszaliński →)opublikowano 28 lipca 2022
Łączna wartość umów
611 430 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 czerwca 2022

    Termin ofert: 30 czerwca 2022 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 lipca 2022

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka z o. o. (części 1, 2); Przedsiębiorstwo Komunikacji samochodowej Sp. z o. o. (części 3, 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 611 430,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Sianów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330920682

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Armii Polskiej 30

1.5.2.)Miejscowość

Sianów

1.5.3.)Kod pocztowy

76-004

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.7.)Numer telefonu

530733794

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

jaltyn@sianow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.sianow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https:www.sianow.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz uczniów i wychowanków do placówek oświatowych w roku szkolnym 2022/2023.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2b569f05-ec92-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00282787

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-07-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Z.271.10.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

472231,48 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Część 1 Trasa

Sowno- Sowieński Młyn –Sierakowo -Ratajki- Przytok - Sianów

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

79907,41 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.Część 2 Trasa

Dobiesław – Wiekowo – Wiekowice – Dąbrowa Sieciemin – Pękanino – Grabowo – Grabówko - Dąbrowa Płonka - Uniedrożyn – Trawica – Karnieszewice - Dąbrowa

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

143712,96 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.Część 3 Trasa

Bielkowo –Iwięcino – Wierciszewo - Skibno dw - Sianów Wierciszewo - Iwięcino Iwięcino – Rzepkowo – Sucha – Skibienko – Skibno - Sianów Osieki – Kleszcze –Sucha - Sianów

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

203018,52 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.Część 4 a). Trasa

Maszkowo – Mokre – Szczeglino - Sianów Kościerza – Wonieść – Sianów Węgorzewo - Sianów Gorzebądz - Sianów Kędzierzyn – Koszalin (SP 17)

4.5.3.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

45592,59 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

120740,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

120740,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

120740,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6692297432

7.3.4)Miejscowość

Krupy 77

7.3.5)Kod pocztowy

76-150

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

120740,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

175160,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

175160,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

175160,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6692297432

7.3.4)Miejscowość

Krupy 77

7.3.5)Kod pocztowy

76-150

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

175160,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

202530,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

202530,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

202530,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Komunikacji samochodowej Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6692297432

7.3.4)Miejscowość

Krupy 77

7.3.5)Kod pocztowy

76-150

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

202530,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

113000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

113000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

113000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6692297432

7.3.4)Miejscowość

Krupy 77

7.3.5)Kod pocztowy

76-150

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

113000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60112000-6Usługi w zakresie publicznego trans…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 869 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 301 zł656 309 zł
Rozstęp międzykwartylowy
457 009 zł
Źródło próbki
CPV 60112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 301 zł
Mediana
382 869 zł
Górny kwartyl
656 309 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sianów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sianów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 611 430 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60112000-6 (Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka z o. o. (Krupy 77). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.