Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Emporio Sp. z o.o. - Członek Konsorcjum; Vigor Security Sp. z o.o. - Członek Konsorcjum

Wartość umowy
983 657 zł
Umowa zawarta
27 lipca 2022
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 983 657 zł – 1 113 222 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena98%Czas przyjazdu grupy interwencyjnej2%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Usługa ochrony fizycznej osób i mienia"

Zamawiający Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "RADKOM" Sp.z o.o. (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa ochrony fizycznej osób i mienia”, wybierając ofertę wykonawcy Security Emporio Sp. z o.o. Sp. k. - Lider Konsorcjum. Wartość umowy: 983 657 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
983 657 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Security Emporio Sp. z o.o. Sp. k. - Lider Konsorcjum (Poznań), wspólnie z: Emporio Sp. z o.o. - Członek Konsorcjum; Vigor Security Sp. z o.o. - Członek Konsorcjum.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 983 656,83 zł (umowę zawarto 27 lipca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 983 656,83 zł do 1 113 222,20 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "RADKOM" Sp.z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670574883

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Witosa 76

1.5.2.)Miejscowość

Radom

1.5.3.)Kod pocztowy

26-600

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

48 380 20 00

1.5.8.)Numer faksu

48 380 20 33

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

radkom@radkom.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.radkom.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://www.radkom.com.pl/postepowanie-15-2022/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Usługa ochrony fizycznej osób i mienia"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c3fec08e-dcd5-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00279710

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-07-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00178980/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

15/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi w zakresie dozorowania i ochrony obiektów, terenu i mienia PPUH „RADKOM” Sp. z o.o. w Radomiu określona w załączniku nr 1 do SWZ.

Szczegółowe warunki realizacji usług: planowana ilość 35 230 godzin.

4.5.3.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

983656,83 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1113222,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

983656,83 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Security Emporio Sp. z o.o. Sp. k. - Lider Konsorcjum

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Emporio Sp. z o.o. - Członek Konsorcjum; Vigor Security Sp. z o.o. - Członek Konsorcjum

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7822843082

7.3.3)Ulica

Czernichowska 28

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-334

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Wykonanie części zamówienia dotyczącej grupy interwencyjnej, monitoringu sygnałów alarmowych - firma Protector Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku - część stanowi 1% wartości całego zamówienia.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

983656,83 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
588 079 zł
Próbka: 207 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
291 551 zł1 495 482 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 203 931 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
291 551 zł
Mediana
588 079 zł
Górny kwartyl
1 495 482 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "RADKOM" Sp.z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 983 657 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Security Emporio Sp. z o.o. Sp. k. - Lider Konsorcjum (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.