Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
STAR - SOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· Pcimmała firma
Wartość umowy
600 000 zł
Umowa zawarta
5 lipca 2022
Okres realizacji
od 5 lipca 2022 do 30 kwietnia 2023
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena70%Cena brutto magazynowania 1 Mg soli kamiennej drogowej (Cm) – waga 10 %10%Czas realizacji dostawy od chwili złożenia zamówienia (D) - waga 20 %20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa soli kamiennej drogowej z antyzbrylaczem przeznaczonej do zimowego utrzymania dróg, dla których zarządcą jest Burmistrz Miasta Zakopane wraz z usługą magazynowania”

Zamawiający "tesko" Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. (Zakopane, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa soli kamiennej drogowej z antyzbrylaczem przeznaczonej do zimowego utrzymania…”, wybierając ofertę wykonawcy STAR - SOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 600 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
600 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STAR - SOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Pcim), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 600 000,00 zł (umowę zawarto 5 lipca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 5 lipca 2022 r. do 30 kwietnia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"TESKO" TATRZAŃSKA KOMUNALNA GRUPA KAPITAŁOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 490023843

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szymony 17A

1.5.2.)Miejscowość

Zakopane

1.5.3.)Kod pocztowy

34-500

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.5.7.)Numer telefonu

182025620

1.5.8.)Numer faksu

182025621

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

tesko@tesko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://tesko.bip.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6774a113-dd88-11ec-9a86-f6f4c648a056

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Wywóz i unieszkodliwienie odpadów komunalnych, letnie i zimowe utrzymywanie dróg, świadczenie usług przewozowych w publicznym transporcie zbiorowym na terenie Gminy Miasto Zakopane

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dostawa soli kamiennej drogowej z antyzbrylaczem przeznaczonej do zimowego utrzymania dróg, dla których zarządcą jest Burmistrz Miasta Zakopane wraz z usługą magazynowania”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6774a113-dd88-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00259285

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-07-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00181694/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

2-ZP/2022 - Sól

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

515000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa soli drogowej kamiennej luzem z antyzbrylaczem przeznaczonej do zimowego utrzymania dróg, dla których zarządcą jest Burmistrz Miasta Zakopane wraz z usługą magazynowania.
2. Szacunkowa przewidywana ilość dostawy soli drogowej w okresie od dnia podpisania umowy do dnia 31 marca 2023 roku wynosi 1 200 Mg (opcja 450 Mg). Zgodnie z zastrzeżeniem w prawie opcji Zamawiający zrealizuje w sposób pewny zakup soli drogowej w ilości „gwarantowanej” wynoszącej 750 Mg. Pozostałe ilości opisane jako „opcja” będą realizowane w zależności od faktycznych potrzeb Zamawiającego, zgodnie z przedstawionym poniżej zapisem dotyczącym skorzystania z prawa opcji.

4.5.3.)Główny kod CPV

34927100-2 - Sól drogowa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

63120000-6 - Usługi składowania i magazynowania

63122000-0 - Usługi magazynowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

600000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

600000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

600000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STAR - SOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

68112081492

7.3.3)Ulica

Pcim nr 1426

7.3.4)Miejscowość

Pcim

7.3.5)Kod pocztowy

32-432

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

600000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-07-05 do 2023-04-30

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

„TESKO” Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. (dalej: „Zamawiający”) na podstawie
art. 253 ust. 1 i 2 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm., dalej: „Ustawa PZP”) zawiadamia, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym trybie podstawowym możliwością przeprowadzenia negocjacji treści ofert, na realizację: „Dostawy soli kamiennej drogowej z antyzbrylaczem przeznaczonej do zimowego utrzymania dróg, dla których zarządcą jest Burmistrz Miasta Zakopane wraz z usługą magazynowania” jako najkorzystniejsza wybrana została oferta:

Oferta nr 1 złożona w dniu 06 czerwca 2022 roku, za pośrednictwem platformy e-Zamówienia przez Wykonawcę:

STAR - SOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
32- 432 Pcim 1426
REGON: 386133986, NIP: 6812081492, numer KRS: 0000843088.

Kryterium nr 1 :
Cena jednostkowa brutto dostawy 1 Mg soli kamiennej drogowej z antyzbrylaczem wynosi:
615,00 zł.
Kryterium nr 2:
Cena brutto magazynowania 1 Mg soli kamiennej drogowej wynosi: 2,46 zł, w tym podatek VAT w wysokości 0,46 zł.
Kryterium nr 3:
Wykonawca oświadczył, że termin dostawy wynosi: 12 godzin.

UZASADNIENIE
Wybrana Oferta nr 1 złożona przez Wykonawcę STAR - SOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (adres: 32- 432 Pcim 1426, REGON: 386133986, NIP: 6812081492, numer KRS: 0000843088) jest jedyną ofertą złożoną w niniejszym postępowaniu oraz jest ofertą najwyżej ocenioną. Oferta uzyskała 100,00 pkt. które zostały obliczone zgodnie z rozdziałem XIX Specyfikacji Warunków Zamówienia. Wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu określone w SWZ oraz nie podlega wykluczeniu na podstawie art. 111 Ustawy PZP. Zamawiający informuję, iż nie zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania określone w art. 255 Ustawy PZP.

Tym samym na podstawie art. 239 oraz zgodnie z kryteriami oceny ofert określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia znak sprawy 2 - ZP/2022 - Sól, zasadnym jest dokonanie przez Zamawiającego wyboru Oferty nr 1 złożonej przez Wykonawcę STAR - SOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (adres: 32- 432 Pcim 1426, REGON: 386133986, NIP: 6812081492, numer KRS: 0000843088) na realizację „Dostawy soli kamiennej drogowej z antyzbrylaczem przeznaczonej do zimowego utrzymania dróg, dla których zarządcą jest Burmistrz Miasta Zakopane wraz z usługą magazynowania

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34927100-2Sól drogowa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"tesko" Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zakopane.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 600 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34927100-2 (Sól drogowa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: STAR - SOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Pcim). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.