„Dostawa oleju napędowego Ekodiesel do siedziby Zamawiającego”
Zamawiający Tesko" Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. (Zakopane, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa oleju napędowego Ekodiesel do siedziby Zamawiającego”, wybierając ofertę wykonawcy Borim Paliwa Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 3 522 000 zł.
- Cena wybranej oferty
- 3 522 000 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=601, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,1 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 maja 2026
Termin ofert: 26 czerwca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
21 sierpnia 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Borim Paliwa Sp. z o.o. (Studzienice).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 3 522 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | "TESKO" TATRZAŃSKA KOMUNALNA GRUPA KAPITAŁOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| NIP | 7360005196 |
| Adres | ul. ul. Szymony 17A, 34-500 Zakopane |
| Region (NUTS) | PL219 – Małopolskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Dostawa oleju napędowego Ekodiesel do siedziby Zamawiającego” |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 09100000-0 - Paliwa |
| Dodatkowe kody CPV | 09134100-8 - Olej napędowy |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Wybrany wykonawca | BORIM PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Studzienice |
| Wartość wybranej oferty | 3 522 000 PLN |
| Data wyboru wykonawcy | 2026-07-02Z |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.