Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Równanie dróg gruntowych na terenie Powiatu Zielonogórskiego

Zamawiający Powiatowy Zielonogórski Zarząd Dróg (Sulechów, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Równanie dróg gruntowych na terenie Powiatu Zielonogórskiego”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiatowy Zielonogórski Zarząd DrógSulechów, Lubuskie (powiat Zielonogórski →)opublikowano 15 lipca 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 305 200 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Zielonogórski Zarząd Dróg

1.2.)Oddział zamawiającego

Zamówienia Publiczne

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 97124700700011

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Górzykowo 1

1.4.2.)Miejscowość

Sulechów

1.4.3.)Kod pocztowy

66-100

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.4.7.)Numer telefonu

+ 48 68 385 95 00

1.4.8.)Numer faksu

+ 48 68 385 95 07

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@bip.pzzd.zgo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.wrota.lubuskie.pl/pzzd_gorzykowo/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-40f98b56-bcae-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00256633

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-07-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00124803/02

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Równanie dróg gruntowych na terenie Powiatu Zielonogórskiego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest równanie dróg gruntowych na terenie Powiatu Zielonogórskiego zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia. 2. Równanie dróg gruntowych obejmuje

a) równanie dróg gruntowych przy użyciu równiarki samojezdnej, b) wałowanie dróg przy użyciu walca drogowego . 3. Pełny zakres przedmiotu zamówienia określony jest w: a) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ; b) Przedmiarze robót, stanowiącym załącznik nr 3a do SWZ. 4. Zakres rzeczowy wykonania zamówienia: a) równanie dróg gruntowych ma na celu likwidację wybojów i innych ubytków, a także korektę profilu poprzecznego w celu umożliwienia odprowadzenia wody z korony drogi, materiałem pochodzącym z otoczenia drogi. Roboty należy wykonywać równiarkami. Liczba przejazdów równiarek do uzyskania należytego profilu jest różna i zależna od stopnia zniszczenia nawierzchni, rodzaju podłoża i sposobu równania. Jednostką obmiarową jest m2 równanej drogi. Przewidywana powierzchnia dróg do mechanicznego równania wynosi 66 000,00 m2. b) wałowanie ma na celu zagęszczenie gruntu lub innego kruszywa. Obejmuje kilkakrotny przejazd walcem o ciężarze min 6 Mg w celu uzyskania właściwego zagęszczenia nawierzchni. Jednostką obmiarową jest 1m2 wałowanej drogi. Przewidywana powierzchnia dróg do wałowania wynosi 66 000,00 m2. c) zamawiający gwarantuje wykonanie przedmiotu zamówienia na poziomie 70%. d) podana ilość m2 - to ilość szacunkowa podana wyłącznie do wyceny oferty. W związku z tym świadczenie usługi może odbyć się w większym lub mniejszym zakresie, e) wiążąca dla stron jest cena jednostkowa oferowanych przez Wykonawcę robót, f) cena oferowana winna obejmować kompletne wykonanie przedmiotu zamówienia. Ogólna cena ofertowa musi obejmować wszelkie koszty wykonania usługi oraz koszty w niej nie ujęte, a których wykonanie jest niezbędne do prawidłowego zrealizowania zakresu umowy, g) Zamawiający nie ponosi kosztów dojazdu i powrotu sprzętu na wyznaczone miejsca prac.

3.9.)Główny kod CPV

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-05-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

120 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Drogowe BUD-DRÓG Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9252127822

4.3.3.)Ulica

Podbrzezie Dolne ul. Leśna 9,

4.3.4.)Miejscowość

Kożuchów

4.3.5.)Kod pocztowy

67-120

4.3.6.)Województwo

lubuskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

149260,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00168707/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-06-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

149258,66 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233141-9Roboty w zakresie konserwacji dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
305 200 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
179 770 zł407 071 zł
Rozstęp międzykwartylowy
227 300 zł
Źródło próbki
CPV 45233141· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
179 770 zł
Mediana
305 200 zł
Górny kwartyl
407 071 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zielonogórski Zarząd Dróg prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sulechów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233141-9 (Roboty w zakresie konserwacji dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.