ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Zelów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2022/2023

Zamawiający Gmina Zelów (Zelów, Łódzkie) prowadził postępowanie „Usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Zelów do…”. Termin składania ofert minął 22 lipca 2022, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ZelówZelów, Łódzkie (powiat Bełchatowski →)opublikowano 14 lipca 2022
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 422 172 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
22 lipca 2022, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii40%

Przebieg postępowania

5 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Zelów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2022/2023.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ZELÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590648273

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Stefana Żeromskiego 23

1.5.2.)Miejscowość

Zelów

1.5.3.)Kod pocztowy

97-425

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.7.)Numer telefonu

44 6341000

1.5.8.)Numer faksu

44 6341341

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

umzelow@zelow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zelow.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Zelów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2022/2023

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-181041a2-0293-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00255035

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-07-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00019264/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Usługi transportu w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2022/2023

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.bip.zelow.pl

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://epuap.gov.pl/wps/portal, https://miniportal.uzp.gov.pl, e-mail: umzelow@zelow.pl, zpi@zelow.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Instrukcji użytkownika miniPortalu https://miniportal.uzp.gov.pl/Instrukcja_uzytkownika_miniPortal-ePUAP.pdf oraz Instrukcjach ePUAP dostępnych na stronie https://epuap.gov.pl/wps/portal. Szczegółowe informacje na temat parametrów zostały określone w rozdziale XII SWZ. Ofertę składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych) (Dz. U. UE L119 z dnia 4 maja 2016 r., str. 1; zwanym dalej „RODO”) informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Burmistrz Zelowa tel. 44 634 10 00, e-mail: umzelow@zelow.pl;
2) administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się kontaktować pod adresem e-mail: : iod@zelow.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu w celu prowadzenia przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz zawarcia umowy, a podstawą prawną ich przetwarzania jest obowiązek prawny stosowania sformalizowanych procedur udzielania zamówień publicznych spoczywających na Zamawiającym.
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy P.Z.P.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 P.Z.P. przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisanych ustawy P.Z.P., związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO.
8) posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących (w przypadku, gdy skorzystanie z tego prawa wymagałoby po stronie administratora niewspółmiernie dużego wysiłku może zostać Pani/Pan zobowiązana do wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu albo sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia);
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą PZP oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
9) nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO;
10) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na niezgodne z RODO przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przez administratora. Organem właściwym dla przedmiotowej skargi jest Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2,
00-193 Warszawa.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZPI.271.54.2022

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

3

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I: Dowóz uczniów niepełnosprawnych (w tym jednej osoby na wózku inwalidzkim) z terenu Gminy Zelów do III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Bełchatowie i Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Bełchatowie wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu.

•Ilość dowożonych uczniów 6 (w tym jedno na wózku inwalidzkim)
•Dowóz uczniów będzie się odbywał dwa razy dziennie (dowóz i odwóz)
•Łączna długość trasy dowozu i odwozu wynosi ok. 66,6 km dziennie od poniedziałku do piątku każdego tygodnia w dni uczęszczania uczniów na obowiązkowe zajęcia edukacyjne.

TRASA
Dowóz: Kociszew - Bocianicha – Zelów, ul. Leśna – Zelów, ul. Poprzeczna – Łobudzice – Kolonia Łobudzice – Bełchatów, Edwardów 5 – Bełchatów, ul. Targowa 20 (33,3 km)
Odwóz: Bełchatów, ul. Targowa 20 – Bełchatów, ul. Edwardów 5 – Kolonia Łobudzice – Łobudzice – Zelów, ul. Poprzeczna – Zelów, ul. Leśna – Bocianicha - Kociszew (33,3 km)

4.2.6.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2022-09-01 do 2023-06-23

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Cena - 60 %
Dodatkowe kryteria oceny ofert: czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii - 40 %

Szczegółowy opis kryteriów oceny ofert:
1) Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował niżej podanymi kryteriami i ich znaczeniami:

•Cena ofertowa za wykonanie przedmiotu zamówienia – waga 60%
•Spełnienie dodatkowego kryterium „czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii” – waga 40%

Każda z ofert otrzyma określoną liczbę punktów (O) obliczoną według wzorów:
a) Kc:
ilość punktów (kryterium cena) = x 60.
b) KA:
ilość punktów (kryterium czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii) = oświadczenie wykonawcy (tak = 40 punktów lub nie = 0 punktów).

c) O:
O = (Kc x Wc) + (KA x WA)

Kc – liczba uzyskanych punktów badanej oferty - Kryterium cena
KA – liczba uzyskanych punktów (kryterium czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii)
O – liczba punktów oferty badanej.
Wc - waga kryterium cena
WA - waga kryterium „czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii”.

Zamawiający ogranicza czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii do dwóch możliwości:

a) podstawienie pojazdu zastępczego w razie awarii do 40 minut od jej wystąpienia. Jeżeli Wykonawca w formularzu ofertowym dla danej części skreślić „NIE” otrzyma 40 punktów w Kryterium czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii.
b) niepodstawienie pojazdu zastępczego w razie awarii do 40 minut od jej wystąpienia.

Jeżeli Wykonawca w formularzu ofertowym dla danej części skreślić „TAK” otrzyma 0 punktów w Kryterium czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Bełchatowie i Centrum Edukacyjno- Rehabilitacyjnego „Szansa” w Piotrkowie Trybunalskim wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu.

• Ilość dowożonych uczniów 3
• Dowóz uczniów będzie się odbywał dwa razy dziennie (dowóz i odwóz)
• Łączna długość trasy dowozu i odwozu wynosi ok. 107,6 km dziennie od poniedziałku do piątku każdego tygodnia w dni uczęszczania uczniów na obowiązkowe zajęcia edukacyjne.

TRASA
Dowóz: Zelówek - Zelów, ul. Zofii - Zelów, ul. Kilińskiego – Bełchatów, ul. Targowa 20 – Piotrków Trybunalski, ul. Wolborska 86 (53,8 km)
Odwóz: Piotrków Trybunalski, ul. Wolborska 86 – Bełchatów, ul. Targowa 20 – Zelów, ul. Kilińskiego – Zelów, ul. Zofii - Zelówek (53,8 km)

4.2.6.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2022-09-01 do 2023-06-23

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Cena - 60 %
Dodatkowe kryteria oceny ofert: czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii - 40 %

Szczegółowy opis kryteriów oceny ofert:
1) Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował niżej podanymi kryteriami i ich znaczeniami:

•Cena ofertowa za wykonanie przedmiotu zamówienia – waga 60%
•Spełnienie dodatkowego kryterium „czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii” – waga 40%

Każda z ofert otrzyma określoną liczbę punktów (O) obliczoną według wzorów:
a) Kc:
ilość punktów (kryterium cena) = x 60.
b) KA:
ilość punktów (kryterium czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii) = oświadczenie wykonawcy (tak = 40 punktów lub nie = 0 punktów).

c) O:
O = (Kc x Wc) + (KA x WA)

Kc – liczba uzyskanych punktów badanej oferty - Kryterium cena
KA – liczba uzyskanych punktów (kryterium czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii)
O – liczba punktów oferty badanej.
Wc - waga kryterium cena
WA - waga kryterium „czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii”.

Zamawiający ogranicza czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii do dwóch możliwości:

a) podstawienie pojazdu zastępczego w razie awarii do 40 minut od jej wystąpienia. Jeżeli Wykonawca w formularzu ofertowym dla danej części skreślić „NIE” otrzyma 40 punktów w Kryterium czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii.
b) niepodstawienie pojazdu zastępczego w razie awarii do 40 minut od jej wystąpienia.

Jeżeli Wykonawca w formularzu ofertowym dla danej części skreślić „TAK” otrzyma 0 punktów w Kryterium czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III: Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Łasku wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu.

• Ilość dowożonych uczniów 2
• Dowóz uczniów będzie się odbywał dwa razy dziennie (dowóz i odwóz)
• Łączna długość trasy dowozu i odwozu wynosi ok. 35,8 km dziennie od poniedziałku do piątku każdego tygodnia w dni uczęszczania uczniów na obowiązkowe zajęcia edukacyjne.

TRASA
Dowóz: Zelów, ul. Piotrkowska - Zelów, ul. Kilińskiego – Łask ul. Mickiewicza 6 (17,9 km)
Odwóz: Łask, ul. Mickiewicza 6 – Zelów, ul. Kilińskiego – Zelów ul. Piotrkowska (17,9 km)

4.2.6.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2022-09-01 do 2023-06-23

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Cena - 60 %
Dodatkowe kryteria oceny ofert: czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii - 40 %

Szczegółowy opis kryteriów oceny ofert:
1) Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował niżej podanymi kryteriami i ich znaczeniami:

•Cena ofertowa za wykonanie przedmiotu zamówienia – waga 60%
•Spełnienie dodatkowego kryterium „czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii” – waga 40%

Każda z ofert otrzyma określoną liczbę punktów (O) obliczoną według wzorów:
a) Kc:
ilość punktów (kryterium cena) = x 60.
b) KA:
ilość punktów (kryterium czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii) = oświadczenie wykonawcy (tak = 40 punktów lub nie = 0 punktów).

c) O:
O = (Kc x Wc) + (KA x WA)

Kc – liczba uzyskanych punktów badanej oferty - Kryterium cena
KA – liczba uzyskanych punktów (kryterium czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii)
O – liczba punktów oferty badanej.
Wc - waga kryterium cena
WA - waga kryterium „czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii”.

Zamawiający ogranicza czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii do dwóch możliwości:

a) podstawienie pojazdu zastępczego w razie awarii do 40 minut od jej wystąpienia. Jeżeli Wykonawca w formularzu ofertowym dla danej części skreślić „NIE” otrzyma 40 punktów w Kryterium czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii.
b) niepodstawienie pojazdu zastępczego w razie awarii do 40 minut od jej wystąpienia.

Jeżeli Wykonawca w formularzu ofertowym dla danej części skreślić „TAK” otrzyma 0 punktów w Kryterium czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Czas podstawienia pojazdu zastępczego w razie awarii

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym
Zamawiający nie formułuje wymagań w tym zakresie.
2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów
Wykonawca dla każdej z części (I, II, III) wykaże, że posiada aktualną licencję na wykonanie krajowego transportu drogowego osób wydana przed dniem 15.08.2013 r. na podstawie art. 5 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2022 r., poz. 180 z późn. zm.) lub zezwolenia na wykonanie zawodu przewoźnika drogowego wydanego po dniu 15.08.2013 r. na podstawie i na zasadach określonych w art. 5 ust. 1 ustawy o transporcie drogowym i rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) Nr 1071/2009 r. ustanawiającym wspólne zasady wykonywania zawodu przewoźnika drogowego i uchylającym dyrektywę Rady 96/26/WE. Ocena spełniania warunków zostanie dokonana na podstawie złożonego oświadczenia o spełnieniu warunków w postępowaniu według załącznika do SWZ.
3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa
Zamawiający nie formułuje wymagań w tym zakresie.
4. Zdolność techniczna lub zawodowa
a) posiadanie doświadczenia – dla każdej z części (I, II, III) warunek będzie potwierdzony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat, przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonywał co najmniej jedną usługę polegającą na przewozie uczniów do placówek oświatowych o wartości min. 50 000,00 zł.
Ocena spełniania warunków zostanie dokonana na podstawie złożonego oświadczenia o spełnieniu warunków w postępowaniu według załącznika do SWZ.
b) wykonawca powinien dysponować następującym potencjałem technicznym - wykonawca dysponuje lub będzie dysponował w czasie wykonywania zamówienia środkiem transportu przeznaczonym i dostosowanym do przewozu uczniów niepełnosprawnych, posiadającym pasy bezpieczeństwa, a dla młodszych dzieci posiadanie na wyposażeniu fotelików samochodowych, dla każdej z części z osobna:
•Część I: pojazd (samochód typu BUS) powinien być przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych w tym poruszających się na wózku inwalidzkim; powinien posiadać minimum 6 miejsc siedzących (w tym jedna osoba na wózku inwalidzkim), nie licząc miejsca kierowcy i opiekuna.
•Część II: pojazd (samochód typu BUS) powinien być przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych, (nie musi być przystosowany do przewozu osoby na wózku inwalidzkim).
•Część III: pojazd (samochód typu BUS) powinien być przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych, (nie musi być przystosowany do przewozu osoby na wózku inwalidzkim).

Wykonawca dla każdej z części (I,II,III) będzie dysponował odpowiednim pojazdem zastępczym posiadającym ważne badanie techniczne i ubezpieczenie OC i NNW, by w razie awarii właściwego pojazdu zapewnić prawidłowe wykonanie przedmiotu zamówienia.
Ocena spełniania warunków zostanie dokonana na podstawie złożonego oświadczenia o spełnieniu warunków w postępowaniu według załącznika do SWZ.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

- formularz ofertowy
- odpowiednie pełnomocnictwo wraz z oświadczeniem o jego aktualności na dzień składania ofert ( jeśli dotyczy)
- zobowiązanie innego podmiotu ( jeśli dotyczy)
- oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ( jeśli dotyczy) – stanowiący załącznik do SWZ

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale IX ust. 1 SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy. Przedmiotowe oświadczenie zawiera załącznik do SWZ.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Wybrany Wykonawca jest zobowiązany do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
2. Zakres świadczenia Wykonawcy wynikający z umowy jest tożsamy z jego zobowiązaniem zawartym w ofercie.
3. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik do SWZ.
4. Zmiana umowy wymaga dla swej ważności, pod rygorem nieważności, zachowania formy pisemnej.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2022-07-22 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem "Formularza do złożenia , zmiany, wycofania oferty lubwniosku" dostępnego na ePUAP i udostępnionego również na miniPortalu

8.3.)Termin otwarcia ofert

2022-07-22 11:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2022-08-20

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
422 172 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
283 054 zł1 433 564 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 150 509 zł
Źródło próbki
CPV 60130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
283 054 zł
Mediana
422 172 zł
Górny kwartyl
1 433 564 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 22.07.2022, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Zelów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zelów.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60130000-8 (Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.