Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
285 658 zł
Umowa zawarta
13 czerwca 2022
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 285 658 zł – 290 225 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór, transport i utylizacja odpadów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Opolu

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Opolu (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór, transport i utylizacja odpadów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Opolu”, wybierając ofertę wykonawcy ECO-ABC spółka z ograniczona odpowiedzialnością. Wartość umowy: 285 658 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
285 658 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ECO-ABC spółka z ograniczona odpowiedzialnością (Bełchatów), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 285 657,60 zł (umowę zawarto 13 czerwca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 285 657,60 zł do 290 224,80 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W OPOLU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531163515

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Krakowska 44

1.5.2.)Miejscowość

Opole

1.5.3.)Kod pocztowy

45-075

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.7.)Numer telefonu

774011100

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@spzozmswia.opole.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

spzozmswia.opole.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/spzozmswia_opole

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Odbiór, transport i utylizacja odpadów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Opolu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0fd46952-c61e-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00245916

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-07-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00037831/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Odbiór i utylizacja odpadów medycznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00137526/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-9/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i utylizacja odpadów medycznych z terenu SP ZOZ MSWiA w Opolu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

90524000-6 - Usługi w zakresie odpadów medycznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

285657,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

290224,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

285657,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ECO-ABC spółka z ograniczona odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1130021751

7.3.3)Ulica

ul. Przemysłowa 7

7.3.4)Miejscowość

Bełchatów

7.3.5)Kod pocztowy

97-400

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

285657,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90524000-6Usługi w zakresie odpadów medycznyc…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
871 880 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
201 203 zł2 817 600 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 616 397 zł
Źródło próbki
CPV 90524000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
201 203 zł
Mediana
871 880 zł
Górny kwartyl
2 817 600 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Opolu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 285 658 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90524000-6 (Usługi w zakresie odpadów medycznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ECO-ABC spółka z ograniczona odpowiedzialnością (Bełchatów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.