Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
18 533 zł
Umowa zawarta
15 czerwca 2022
Okres realizacji
do 4 maja 2024
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 6474 zł – 18 533 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 186% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

Zamawiający Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu (Sieradz, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Wartość umowy: 18 533 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
18 533 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

27 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Paramedica Polska sp. z o.o. sp.k. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 18 532,80 zł (umowę zawarto 15 czerwca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 6 474,12 zł do 18 532,80 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 4 maja 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL WOJEWÓDZKI IM. PRYMASA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W SIERADZU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001129641

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Armii Krajowej 7

1.5.2.)Miejscowość

Sieradz

1.5.3.)Kod pocztowy

98-200

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.7.)Numer telefonu

8275426

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@szpitalsieradz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalsieradz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.szpitalsieradz.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f94c83df-ab74-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00245237

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-07-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00097745/02

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SZP.215-8/22

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

828279,42 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

15600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

17999 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

27840 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

11442 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

25260 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

133698 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

1400 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

4000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

1128 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

5700 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

44320 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

5400 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

8518 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

12466 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

11456 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

7440 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

6632 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

2480 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

5864 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

9600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

12100 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

4894 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

4460 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

4400 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

3434 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

5600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

7946 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

5000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

4112 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

5400 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

8027 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

4280 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

15000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

1200 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

37980 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

272600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

34000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

27200 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa serwisowa urządzeń i aparatury medycznej

4.5.3.)Główny kod CPV

50400000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych

4.5.5.)Wartość części

11800 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6474,12 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18532,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18532,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Paramedica Polska sp. z o.o. sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1070017638

7.3.3)Ulica

Farbiarska

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-862

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18532,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-05-04

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sieradzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sieradz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 18 533 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50400000-9 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Paramedica Polska sp. z o.o. sp.k. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.