Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
476 000 zł
Umowa zawarta
7 czerwca 2022
Okres realizacji
do 15 grudnia 2022
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin zakończenia odbioru40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Usuwanie odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag z terenu ZM „Obra””

Zamawiający Związek Międzygminny "obra" (Berzyna, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usuwanie odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne Przemysław Olejnik. Cena wybranej oferty: 476 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Cena wybranej oferty
476 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne Przemysław Olejnik (Wąbiewo), średnia firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 476 000,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail