Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
152 986 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa urządzenia do biernej mobilizacji stawu skokowego
    Wartość umowy
    25 650 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa urządzeń i sprzętu medycznego
    Wartość umowy
    8536 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa łóżka wodnego do hydromasażu suchego
    Wartość umowy
    118 800 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4Dostawa drobnego sprzętu i akcesoriów rehabilitacyjnych, medycznych i pomocniczych. Szczegółowy opis zawiera zał. nr 4 do druku oferta
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa urządzeń rehabilitacyjnych i medycznych

Zamawiający Centrum Rehabilitacji Rolników Krus w Horyńcu-zdroju (Horyniec-Zdrój, Podkarpackie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa urządzeń rehabilitacyjnych i medycznych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 152 986 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
152 986 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: KALMED Iwona Renz (część 1); Sklep Medyczny Marta Kadzewicz (część 2); HAS-MED Sp. z o.o (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 152 986,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

CENTRUM REHABILITACJI ROLNIKÓW KRUS W HORYŃCU-ZDROJU

1.3.)Oddział zamawiającego

CRR KRUS W HORYŃCU-ZDROJU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650139878

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

SANATORYJNA 2

1.5.2.)Miejscowość

Horyniec-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

37-620

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.7.)Numer telefonu

16 63 13 443

1.5.8.)Numer faksu

16 6314213

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@crr-horyniec.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.crr-horyniec.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/crrhoryniec

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa urządzeń rehabilitacyjnych i medycznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0c496eae-e005-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00236796

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-07-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00009536/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 Dostawa urządzeń rehabilitacyjnych i medycznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00191631/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.262.4.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

200000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa urządzenia do biernej mobilizacji stawu skokowego

4.5.3.)Główny kod CPV

37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

4.5.5.)Wartość części

35000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa urządzeń i sprzętu medycznego.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

15000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa łóżka wodnego do hydromasażu suchego.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

130000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa drobnego sprzętu i akcesoriów rehabilitacyjnych, medycznych i pomocniczych.
Szczegółowy opis zawiera zał. nr 4 do druku oferta

4.5.3.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.5.)Wartość części

36000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25650,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25650,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25650,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KALMED Iwona Renz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9720166762

7.3.3)Ulica

Wilczak

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-623

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25650,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

35 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8536,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

9818,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8536,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Sklep Medyczny Marta Kadzewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7571024167

7.3.3)Ulica

Popiełuszki

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-693

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8536,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

35 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

118800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

118800 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

118800 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HAS-MED Sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5470086556

7.3.3)Ulica

Młyńska

7.3.4)Miejscowość

Bielsko-Biała

7.3.5)Kod pocztowy

43-300

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

118800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

35 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W związku z brakiem ofert na część IV zamówienia - Dostawa drobnego sprzętu i akcesoriów rehabilitacyjnych, medycznych i pomocniczych Zamawiający unieważnił postępowanie w części IV

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

37440000-4Sprzęt do ćwiczeń fizycznych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Rehabilitacji Rolników Krus w Horyńcu-zdroju prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Horyniec-Zdrój.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 152 986 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 37440000-4 (Sprzęt do ćwiczeń fizycznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KALMED Iwona Renz (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.