Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
411 502 zł
Umowa zawarta
17 czerwca 2022
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo - ratowniczego z funkcją gaśniczą wyposażonego w moduł do ratownictwa technicznego i ekologicznego

Zamawiający Ochotnicza Straż Pożarna w Nowym Brzesku (Nowe Brzesko, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo - ratowniczego z funkcją gaśniczą wyposażonego w…”, wybierając ofertę wykonawcy FHUP PERFEKT Radosław Zasada. Wartość umowy: 411 502 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
411 502 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 czerwca 2022

    Termin ofert: 15 czerwca 2022 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 czerwca 2022

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FHUP PERFEKT Radosław Zasada (Kruszyn), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 411 502,36 zł (umowę zawarto 17 czerwca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W NOWYM BRZESKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 350903277

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

32-120

1.5.2.)Miejscowość

Nowe Brzesko

1.5.3.)Kod pocztowy

32-120

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

karolczechowicz89@interia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.facebook.com/OSP-Nowe-Brzesko-475037506217342

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://www.nowe-brzesko.pl/pl/278/0/osp

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


stowarzyszenie

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo - ratowniczego z funkcją gaśniczą wyposażonego w moduł do ratownictwa technicznego i ekologicznego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-639f8611-e53c-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00224177

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-06-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00194313/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo - ratowniczego z funkcją gaśniczą wyposażonego w moduł do ratownictwa technicznego i ekologicznego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00195765/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

P-1/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo - ratowniczego z funkcją gaśniczą wyposażonego w moduł do ratownictwa technicznego i ekologicznego na podwoziu z napędem 4 x 4 (zabudowa kontenerowa) dla OSP Nowe Brzesko powiat proszowicki województwo małopolskie.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku A – Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144200-0 - Pojazdy służb ratowniczych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34144210-3 - Wozy strażackie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

411502,36 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

411502,36 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

411502,36 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FHUP PERFEKT Radosław Zasada

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8881897163

7.3.3)Ulica

Nakonowo 9a

7.3.4)Miejscowość

Kruszyn

7.3.5)Kod pocztowy

87-853

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

411502,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144200-0Pojazdy służb ratowniczych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
268 500 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 252 zł1 243 894 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 040 642 zł
Źródło próbki
CPV 34144200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
203 252 zł
Mediana
268 500 zł
Górny kwartyl
1 243 894 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ochotnicza Straż Pożarna w Nowym Brzesku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowe Brzesko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 411 502 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144200-0 (Pojazdy służb ratowniczych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FHUP PERFEKT Radosław Zasada (Kruszyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.