Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
420 697 zł
Umowa zawarta
17 czerwca 2022
Okres realizacji
od 6 sierpnia 2022 do 5 sierpnia 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 420 697 zł – 444 999 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Postanowienia fakultatywne20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Ubezpieczenie majątku NIK

Zamawiający Najwyższa Izba Kontroli (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Ubezpieczenie majątku NIK”, wybierając ofertę wykonawcy Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group. Wartość umowy: 420 697 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Najwyższa Izba KontroliWarszawa, Mazowieckieopublikowano 21 czerwca 2022
Wartość umowy
420 697 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 420 696,84 zł (umowę zawarto 17 czerwca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 420 696,84 zł do 444 998,60 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 6 sierpnia 2022 r. do 5 sierpnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail