Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
299 218 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    64 324 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    123 107 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3L.p. Nazwa szczepionki j.m. Ilość 1. Szczepionka p/grypie w ampułkostrzykawkach dla dorosłych * nazwa oferowanej szczepionki …………………. Szt. 2600
    Wartość umowy
    111 786 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA SZCZEPIONEK DLA MOŚCICKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W TARNOWIE

Zamawiający Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o. (Tarnów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA SZCZEPIONEK DLA MOŚCICKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 299 218 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Tarnów, Małopolskieopublikowano 20 czerwca 2022
Łączna wartość umów
299 218 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 kwietnia 2022

    Termin ofert: 11 maja 2022 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    20 czerwca 2022

    1 oferta3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: GSK Services Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością (część 1); Salus International Sp. z o.o. (część 2); TRAMCO Sp. z o.o., Wolskie, ul. Wolska 14 (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 299 217,62 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MOŚCICKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851664020

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 15

1.5.2.)Miejscowość

Tarnów

1.5.3.)Kod pocztowy

33-101

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.7.)Numer telefonu

146880511

1.5.8.)Numer faksu

146880511

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

as@mcm.net.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mcm.net.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1/606177/0/0/0/1

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Mościckie Centrum Medyczne sp. z o.o.

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA SZCZEPIONEK DLA MOŚCICKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W TARNOWIE

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9cc5a346-c6b9-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00213719

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-06-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00040941/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 DOSTAWA SZCZEPIONEK DLA MOŚCICKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W TARNOWIE

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00138327/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

3/P/MCM/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

283781,00 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

283780,99 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

L.p. Nazwa szczepionki j.m. Ilość
1. Szczepionka p/WZW 20 mg w ampułkach
* nazwa oferowanej szczepionki…..……………..……………………… Szt. 200
2. Szczepionka WZW typ A + B dla dorosłych
* nazwa oferowanej szczepionki ……………………………………
Szt. 10
3 Szczepionka WZW typ A dorosłych
* nazwa oferowanej szczepionki ……………………………………
10
4 Szczepionka p/meningokokom dla dzieci od drugiego miesiąca życia TYP B
* nazwa oferowanej szczepionki …………………

Szt. 100
5 Szczepionka p/Błonica, Tężec, Krztusiec, Polio, Hemophilus influenza (5 w 1)
* nazwa oferowanej szczepionki………………… Szt. 50
6 Szczepionka p/Błonica, Tężec, Krztusiec, Polio, Hemophilus influenza WZWB/ (6w 1)
* nazwa oferowanej szczepionki………………
szt. 30
7 Szczepionka p/odrze, śwince, różyczce dla dorosłych
nazwa oferowanej szczepionki …………………… szt. 20

4.5.3.)Główny kod CPV

33651600-4 - Szczepionki

4.5.5.)Wartość części

57407,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

L.p. Nazwa szczepionki j.m. Ilość
1. Szczepionka p/pneumokokom 13-walentna
* nazwa oferowanej szczepionki ………………… Szt. 220
2 TT – Szczepionka adsorbowana p/tężcowa dla dorosłych
* nazwa oferowanej szczepionki ………………… Szt. 15
3 Szczepionka p/kleszczowemu zapaleniu mózgu dla dzieci od 12 miesiąca życia
* nazwa oferowanej szczepionki ………………… Szt. 30
4 Szczepionka p/kleszczowemu zapaleniu mózgu dla dzieci od 12 miesiąca życia
FSME-IMMUN do 15 roku życia (doszczepienie) szt. 30
5 Szczepionka p/kleszczowemu zapaleniu mózgu dla dorosłych
* nazwa oferowanej szczepionki ……………… Szt. 45
6 Szczepionka p/Błonica, Tężec, Krztusiec, Polio, Hemophilus influenza WZWB/ (6w 1)
* nazwa oferowanej szczepionki ……………….. szt. 70
7 Szczepionka p/Błonica, Tężec, Krztusiec, Polio, Hemophilus influenza WZWB/ (6w 1) (doszczepienia) HEXACIME szt. 200
8 Szczepionka p/Błonica, Tężec, Krztusiec,
powyżej 4 roku życia dawka przypominająca
nazwa oferowane szczepionki……………………. szt. 40

9 Szczepionka p/Błonica, Tężec, Krztusiec,Polio
powyżej 3 roku życia dawka przypominająca
nazwa oferowane szczepionki……………………. Szt. 10
10 Szczepionka p/meningokokom dla dzieci od 6 tyg. życia TYP ACWY
* nazwa oferowanej szczepionki ………………… Szt. 30
11 Szczepionka p/Błonica, Tężec, Krztusiec, Polio,Hib szczepienie podstawowe (5w1)
* nazwa oferowanej szczepionki ………………… Szt. 50

4.5.3.)Główny kod CPV

33651600-4 - Szczepionki

4.5.5.)Wartość części

122374,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

L.p. Nazwa szczepionki j.m. Ilość
1. Szczepionka p/grypie w ampułkostrzykawkach dla dorosłych
* nazwa oferowanej szczepionki …………………. Szt. 2600

4.5.3.)Główny kod CPV

33651600-4 - Szczepionki

4.5.5.)Wartość części

104000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

64323,72 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

64323,72 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

64323,72 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GSK Services Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7792254227

7.3.3)Ulica

ul. Grunwaldzka 189

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-322

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

64323,72 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

123107,42 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

124666,12 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

123107,42 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Salus International Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5242625887

7.3.3)Ulica

ul. Pułaskiego 9,

7.3.4)Miejscowość

Katowice,

7.3.5)Kod pocztowy

40-273

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

123107,42 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

111786,48 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

111786,48 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

111786,48 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TRAMCO Sp. z o.o., Wolskie, ul. Wolska 14,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6340125442

7.3.3)Ulica

ul. Wolska 14

7.3.4)Miejscowość

Płochocin

7.3.5)Kod pocztowy

05-860

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

111786,48 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33651600-4Szczepionki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
105 694 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
11 212 zł254 407 zł
Rozstęp międzykwartylowy
243 195 zł
Źródło próbki
CPV 33651· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
11 212 zł
Mediana
105 694 zł
Górny kwartyl
254 407 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 299 218 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33651600-4 (Szczepionki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GSK Services Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.