Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa drogi dojazdowej oraz miejsc postojowych przy ulicy Limanowskiego 80 w Radomiu

Zamawiający Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji (Radom, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa drogi dojazdowej oraz miejsc postojowych przy ulicy Limanowskiego 80 w Radomiu”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miejski Zarząd Dróg i KomunikacjiRadom, Mazowieckieopublikowano 14 czerwca 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 802 566 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI

1.2.)Oddział zamawiającego

Dział Zamówień

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141100028

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Romualda Traugutta 30/30A

1.4.2.)Miejscowość

Radom

1.4.3.)Kod pocztowy

26-600

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.4.7.)Numer telefonu

(48) 365-46-52

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@mzdik.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzdik.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-03f6f04d-fff4-11eb-b885-f28f91688073

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00208420

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-06-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00153660/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa drogi dojazdowej oraz miejsc postojowych przy ulicy Limanowskiego 80 w Radomiu

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi dojazdowej oraz miejsc postojowych przy ulicy Limanowskiego 80 w Radomiu.
Zamówienie jest realizowane w ramach zadania budżetowego pn. Budowa i
przebudowa ulic w ramach tzw. „czynów społecznych drogowych”.
Zamówienie obejmuje:
- roboty rozbiórkowe, rozbiórki nawierzchni z elementów betonowych,
- wykonanie podbudowy: wykonanie koryta, wzmocnienie podłoża, wykonanie warstwy konstrukcyjnej z kruszywa i gruntu stabilizowanego cementem,
- wykonanie nawierzchni i chodników z kostki wibroprasowanej,
- wykonanie miejsc postojowych z betonowych płyt ażurowych,
- wykonanie studzienki ściekowej z kręgów betonowych ⌀500,
- roboty wykończeniowe: regulację wysokościową studni, zasuw kanalizacji wodociągowej, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, wykonanie zieleni,
- wykonanie oświetlenia ulicznego.
Zakres zamówienia: powierzchnia parkingu wraz z chodnikiem i miejscami postojowymi = 1500 m2.

3.9.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

60 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ARTEX Zofia Oparcik

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 9481984901

4.3.3.)Ulica

Kielecka 45e, lok. 1

4.3.4.)Miejscowość

Radom

4.3.5.)Kod pocztowy

26-600

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

315458,47 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00219898/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-05-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

286715,45 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Nie

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
802 566 zł
Próbka: 186 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
330 614 zł1 607 161 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 276 548 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
330 614 zł
Mediana
802 566 zł
Górny kwartyl
1 607 161 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Krajowa Izba Odwoławcza

Wyrok KIO w sprawie tego przetargu

W tym postępowaniu wykonawcy złożyli odwołania do KIO. Zobacz, jak Izba rozstrzygnęła sprawę.

Zobacz wszystkie wyroki KIO →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.