Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
60 737 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zakup i dostawa żywności do DPS Owczary warzywa i owoce
    Wartość umowy
    54 722 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zakup i dostawa żywności do DPS Owczary owoce cytrusowe
    Gospodartwo Ogrodniczo Warzywne Zbigniew Zając· Wielkanoc 24
    Wartość umowy
    6015 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy warzyw i owoców,owoców cytrusowych dla DPS Owczary w okresie od 01.05.2022r. do 31.12.2022r.

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Owczarach (Owczary, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy warzyw i owoców,owoców cytrusowych dla DPS Owczary w okresie od…”, wybierając ofertę wykonawcy Gospodarstwo Ogrodniczo Warzywne Zbigniew Zając. Łączna wartość umów: 60 737 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
60 737 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Gospodarstwo Ogrodniczo Warzywne Zbigniew Zając (część 1); Gospodartwo Ogrodniczo Warzywne Zbigniew Zając (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 60 737,00 zł.

  • 3

    WykonawcaPostępowanie na dostawy warzyw i owoców wygrało Gospodarstwo Ogrodniczo Warzywne Zbigniew Zając z Gołczy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W OWCZARACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000298034

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kasztanowa 20

1.5.2.)Miejscowość

Owczary

1.5.3.)Kod pocztowy

32-088

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.7.)Numer telefonu

124194086

1.5.8.)Numer faksu

124194066

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dpsowczary@poczta.onet.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dpsowczary.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-40591291-b989-11ec-9f44-6e63702cb2f7

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy warzyw i owoców,owoców cytrusowych dla DPS Owczary w okresie od 01.05.2022r. do 31.12.2022r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-40591291-b989-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00205656

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-06-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00045451/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Sukcesywne dostawy warzyw i owoców

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00117798/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DPS/V/272/1/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

54722 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa żywności do DPS Owczary warzywa i owoce

4.5.3.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.)Wartość części

54722 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa żywności do DPS Owczary owoce cytrusowe

4.5.3.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03222110-7 - Owoce tropikalne

4.5.5.)Wartość części

6015 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

54722 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

58912 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

54722 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gospodarstwo Ogrodniczo Warzywne Zbigniew Zając

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

357412690

7.3.4)Miejscowość

Wielkanoc 24

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-05-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

54722 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5633 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6015 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6015 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gospodartwo Ogrodniczo Warzywne Zbigniew Zając

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

357412690

7.3.4)Miejscowość

Wielkanoc 24

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-05-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6015 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15300000-1Owoce, warzywa i podobne produkty
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 806 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
157 678 zł527 106 zł
Rozstęp międzykwartylowy
369 428 zł
Źródło próbki
CPV 15300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
157 678 zł
Mediana
219 806 zł
Górny kwartyl
527 106 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej w Owczarach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Owczary.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 60 737 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15300000-1 (Owoce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Gospodarstwo Ogrodniczo Warzywne Zbigniew Zając (Wielkanoc 24). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.