Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
600 000 zł
Umowa zawarta
1 czerwca 2022
Okres realizacji
21 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena80%Liczba przeglądów okresowych15%Parametry jakościowe5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa aparatu USG

Zamawiający Szpital Dziecięcy Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku Sp. z o.o. (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa aparatu USG”, wybierając ofertę wykonawcy EUROMED MEDICAL SOLUTION Sp. z o.o. Sp. k. Wartość umowy: 600 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
600 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EUROMED MEDICAL SOLUTION Sp. z o.o. Sp. k. (Poznań), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 600 000,00 zł (umowę zawarto 1 czerwca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 21 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL DZIECIĘCY POLANKI IM. MACIEJA PŁAŻYŃSKIEGO W GDAŃSKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Oddział zamawiającego

Szpital Polanki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000294208

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Polanki 119

1.5.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.5.3.)Kod pocztowy

80-308

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.7.)Numer telefonu

58 520 93 00

1.5.8.)Numer faksu

58 552 47 41

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@szpitalpolanki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalpolanki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitalpolanki.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa aparatu USG

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d6d8d52e-c094-11ec-aa46-6a814e8de928

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00190986

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-06-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00127958/04

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SZP/ZPZ/115/2022/KP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

550370,37 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu USG, którego szczegółowy opis i asortyment zostały określone w Szczegółowym opisie parametrów stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ, a ilości w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

600000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

600000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

600000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EUROMED MEDICAL SOLUTION Sp. z o.o. Sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7811757396

7.3.3)Ulica

ul. Szczęsna 2

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-587

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

600000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33112200-0Aparaty ultrasonograficzne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
379 630 zł
Próbka: 35 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
265 631 zł1 314 626 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 048 995 zł
Źródło próbki
CPV 33112200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
265 631 zł
Mediana
379 630 zł
Górny kwartyl
1 314 626 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Dziecięcy Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 600 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33112200-0 (Aparaty ultrasonograficzne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EUROMED MEDICAL SOLUTION Sp. z o.o. Sp. k. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.