Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: PBI WMB Sp. z o.o

Wartość umowy
779 306 zł
Umowa zawarta
29 kwietnia 2022
Okres realizacji
do 31 października 2022
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 779 306 zł – 1 041 489 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa dróg na terenie Gminy Radomyśl nad Sanem

Zamawiający Gmina Radomyśl nad Sanem (Radomyśl Nad Sanem, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa dróg na terenie Gminy Radomyśl nad Sanem”, wybierając ofertę wykonawcy PBI Infrastruktura S. A. Wartość umowy: 779 306 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Radomyśl nad SanemRadomyśl Nad Sanem, Podkarpackieopublikowano 23 maja 2022
Wartość umowy
779 306 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: PBI Infrastruktura S. A. (Kraśnik), wspólnie z: PBI WMB Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 779 305,93 zł (umowę zawarto 29 kwietnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 779 305,93 zł do 1 041 489,17 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail