Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
244 770 zł
Umowa zawarta
31 marca 2021
Okres realizacji
do 10 kwietnia 2021
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa równiarki drogowej na potrzeby Zakładu Gospodarki Komunalnej Gminy Wiązownica

Zamawiający Gmina Wiązownica (Wiązownica, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa równiarki drogowej na potrzeby Zakładu Gospodarki Komunalnej Gminy Wiązownica”, wybierając ofertę wykonawcy KubikusII Sp. z o.o., Sp. K. Wartość umowy: 244 770 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina WiązownicaWiązownica, Podkarpackie (powiat Jarosławski →)opublikowano 20 maja 2022
Wartość umowy
244 770 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 maja 2022

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KubikusII Sp. z o.o., Sp. K (Rzeszów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 244 770,00 zł (umowę zawarto 31 marca 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 kwietnia 2021 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wiązownica

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900364

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Warszawska

1.5.2.)Miejscowość

Wiązownica

1.5.3.)Kod pocztowy

37-522

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@wiazownica.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://wiazownica.com/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa równiarki drogowej na potrzeby Zakładu Gospodarki Komunalnej Gminy Wiązownica

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6f629bfb-d81c-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00169729

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-05-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zamawiający wszczął postępowanie w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny
sposób zmienione.
Zamawiający wszczął postępowanie w trybie podstawowym na ww.
przedmiot zamówienia zgodnie z art. 275 pkt. 1 ustawy, poprzez zamieszczenie ogłoszenia o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych oraz własnej platformie zakupowej.
Do upływu wyznaczonego terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.
W związku z wypełnieniem ustawowej przesłanki, dla trybu zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt. 2 ustawy, udzielenie zamówienia jest zgodne z przepisami.

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

ocds-148610-3b359a40-87de-11eb-86b1-a64936a8669f

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa samojezdnej równiarki drogowej spełniającej polskie i europejskie wymogi w zakresie bezpieczeństwa oraz wymagania poruszania się po drogach publicznych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym, o następujących minimalnych parametrach technicznych:a) silnik wysokoprężny o mocy min 150 KM,b) ilość przepracowanych roboczogodzin - nie więcej niż 12 000 mth.,c) masa równiarki 13000 –15000 kg,d) skrzynia biegów automatyczna, co najmniej 6 biegów do przodu, 3 biegi do tyłu, e) układ napędowy: 6x6,f) równiarka 3-osiowa, oś tylna tandemowa,g) lemiesz środkowy pełno obrotowy sterowany hydraulicznie o szerokości 350-380 cm, z funkcją wysuwu bocznego w obie strony oraz z wymiennymi ostrzami,h) oświetlenie zgodne z kodeksem ruchu drogowego, reflektory robocze,i) pomarańczowe światło ostrzegawcze (kogut),j) oś przednia wahliwa,k)
zbiornik paliwa nie mniejszy niż 200 litrów,l) łamana rama,ł) kabina operatora ogrzewana w pełni przeszklona wyposażona w zestaw wskaźników umożliwiających odczytywanie parametrów pracy silnika, licznik motogodzin,m) wycieraczka przedniej szyby.n) lusterka zewnętrzne po
obydwu stronach kabiny,o) równiarka drogowa i wyposażenie sprawne technicznie, ze szczelnym układem hydraulicznym, ogumieniem zużytym w stopniu nie więcej niż 50 % nowego bieżnika, sprawnym układem jezdnym, przygotowana do natychmiastowej eksploatacji.4.2
Dostawca w swojej ofercie musi wyraźnie określić nazwę, markę oraz typ i parametry techniczne oferowanego sprzętu oraz nazwę producenta.4.3 Do oferty należy dołączyć aktualną fotografię oferowanego sprzętu, fotografię licznika motogodzino raz fotografię tabliczki znamionowej wraz z
numerem VIN.4.4 Równiarka musi posiadać świadectwo homologacji na terenie RP lub odpowiadający dokument dopuszczający do ruchu drogowego. 4.5 Przedmiot zamówienia musi odpowiadać wymaganiom wynikającym z obowiązujących przepisów prawa, dopuszczenia do ruchu drogowego określonych w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 2022 z późn. zm.) w zakresie jakim w/w dokument ma zastosowanie do przedmiotu zamówienia. 4.6 Zamawiający zastrzega sobie prawo oględzin i oceny stanu
technicznego oferowanego przedmiotu zamówienia na etapie oceny ofert. W przypadku gdy ocena stanu technicznego dokonana na etapie oceny ofert lub przed zawarciem umowy wykaże, że stan techniczny równiarki jest niezgodny z opisem przedmiotu zamówienia Zamawiający odrzuci ofertę Wykonawcy, jako nie odpowiadającą treści SWZ.4.7 Zamawiający ustali wspólnie z Wykonawcą miejsce i termin przeprowadzenia oględzin umożliwiających sprawdzenie stanu technicznego równiarki. W przypadku braku udostępnienia Zamawiającemu oferowanej równiarki, i możliwości przeprowadzenia oględzin i sprawdzenia faktycznego stanu technicznego
przedmiotu zamówienia, uznaje się, że oferta Wykonawcy nie odpowiada treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia i podlega odrzuceniu.4.8 Na dzień złożenia oferty przedmiot zamówienia nie może stanowić zabezpieczenia wierzytelności podmiotów trzecich ani też ich prawa własności. 4.9 Miejsce dostawy: Urząd Gminy Wiązownica ul. Warszawska 15, 37-522 Wiązownica.4.10 Wykonawca udzieli Zamawiającemu rękojmi na wady produktu na okres 24 miesięcy liczony od daty przekazania przedmiotu umowy. Niezależnie od rękojmi Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji na wady fizyczne na okres minimum 36 m-cy od daty
przekazania przedmiotu umowy.4.11 Transport, załadunek i rozładunek odbywać się na koszt i odpowiedzialność Wykonawcy. 4.12 Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

43221000-8 - Równiarki drogowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

1

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

244770,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

244770,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

244770,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KubikusII Sp. z o.o., Sp. K

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8133674670

7.3.3)Ulica

ul. Dębicka 189

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

35-213

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-03-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

244770,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2021-04-10

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

43221000-8Równiarki drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wiązownica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wiązownica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 244 770 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 43221000-8 (Równiarki drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KubikusII Sp. z o.o., Sp. K (Rzeszów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.