Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
250 000 zł
Umowa zawarta
21 kwietnia 2022
Okres realizacji
do 19 czerwca 2022
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Promocja Rzeszowa w ramach występów drużyny piłkarskiej KS Korona Rzeszów w III Lidze Piłkarskiej od daty zawarcia umowy do 19 czerwca 2022 roku.

Zamawiający Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Promocja Rzeszowa w ramach występów drużyny piłkarskiej KS Korona Rzeszów w III Lidze…”, wybierając ofertę wykonawcy Klub Sportowy KORONA Rzeszów. Wartość umowy: 250 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta RzeszowaRzeszów, Podkarpackieopublikowano 10 maja 2022
Wartość umowy
250 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 maja 2022

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Klub Sportowy KORONA Rzeszów (Rzeszów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 250 000,00 zł (umowę zawarto 21 kwietnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 19 czerwca 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000650614

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-064

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@erzeszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.erzeszow.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Promocja Rzeszowa w ramach występów drużyny piłkarskiej KS Korona Rzeszów w III Lidze Piłkarskiej od daty zawarcia umowy do 19 czerwca 2022 roku.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-795bcf4b-a9d9-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00149521

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-05-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00096207/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Stolica Podkarpacia może poszczycić się wieloma dyscyplinami sportowymi, w których pojedynczy zawodnicy jak i całe drużyny odnoszą znaczące sukcesy. Piłka nożna, siatkówka, żużel czy boks, cieszą się dużą popularnością wśród kibiców, gromadząc rzesze sympatyków podczas zawodów. Piłka nożna należy do najbardziej medialnych dyscyplin sportowych w Polsce. Rozgrywki Reprezentacji Polski oraz drużyn klubowych są śledzone przez rzesze fanów.
KS Korona Rzeszów jest jedyną rzeszowską drużyną grającą w III Lidze Piłkarskiej, do której awansowała w czerwcu 2021 r., dzięki czemu staje się coraz bardziej rozpoznawalna i znacząco zwiększył się jej potencjał promocyjny w porównaniu do poprzednich sezonów.
c.d. w sekcji VI

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-D.271.20.56.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Promocja Miasta Rzeszowa w ramach występów drużyny piłkarskiej KS Korona Rzeszów w III Lidze Piłkarskiej od daty zawarcia umowy do 19 czerwca 2022 roku. poprzez:
1. wykonanie i ekspozycję 10 banerów z logo Rzeszów stolica-innowacji na stadionie podczas meczów rozgrywanych w roli gospodarza,
2. wykonanie i ekspozycję promocyjnego roll-up’a z logo Rzeszów stolica-innowacji podczas konferencji prasowych,
3. umieszczenie logo Rzeszów stolica-innowacji na ściance medialno-reklamowej,
4. umieszczenie banneru ze zdjęciem Rzeszowa na stronie internetowej K.S. „Korona” Rzeszów (https://korona.rzeszow.pl/) z przekierowaniem na oficjalną stronę Miasta Rzeszowa,
5. zamieszczenie na profilu K.S. „Korona” Rzeszów w portalu Facebook jednej informacji co dwa tygodnie z oznaczeniem profilu Rzeszów-stolica innowacji,
6. umożliwienie ekspozycji elementów pneumatycznych z logo Rzeszów stolica-innowacji podczas meczów piłkarskich,
7. umożliwienie dystrybucji materiałów promocyjnych Miasta Rzeszowa podczas trwania meczów piłkarskich,
8. udostępnienie wizerunku drużyny piłkarskiej do promocji Miasta Rzeszowa,
9. komunikaty słowne podawane przez spikera o wsparciu drużyny przez Miasto Rzeszów,
10. emisję spotu promującego Miasto Rzeszów podczas transmisji online z meczów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
- Opis przedmiotu zamówienia
- Projektowane postanowienia umowy

4.5.3.)Główny kod CPV

79341000-6 - Usługi reklamowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

250000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

250000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

250000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Klub Sportowy KORONA Rzeszów

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8133114735

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

35-322

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-04-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

250000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-06-19

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79341000-6Usługi reklamowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
283 273 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
164 409 zł633 874 zł
Rozstęp międzykwartylowy
469 465 zł
Źródło próbki
CPV 79341· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
164 409 zł
Mediana
283 273 zł
Górny kwartyl
633 874 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 250 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79341000-6 (Usługi reklamowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Klub Sportowy KORONA Rzeszów (Rzeszów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.