Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
226 300 zł
Umowa zawarta
29 kwietnia 2022
Okres realizacji
od 16 czerwca 2022 do 31 sierpnia 2022
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 226 300 zł – 289 810 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe koordynatora ratowników wodnych10%Doświadczenie zawodowe ratowników wodnych30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie kompleksowych usług ratownictwa wodnego dla Kąpieliska Basenowego przy ul. Ks. B. Zelka 30 A w Bukownie w 2022r

Zamawiający Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bukownie (Bukowno, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie kompleksowych usług ratownictwa wodnego dla Kąpieliska Basenowego przy ul.…”, wybierając ofertę wykonawcy Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Dąbrowie Górniczej. Wartość umowy: 226 300 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
226 300 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Dąbrowie Górniczej (Dąbrowa Górnicza), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 226 300,00 zł (umowę zawarto 29 kwietnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 226 300,00 zł do 289 810,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 16 czerwca 2022 r. do 31 sierpnia 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W BUKOWNIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 271960158

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Spacerowa 1

1.5.2.)Miejscowość

Bukowno

1.5.3.)Kod pocztowy

32-332

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kontakt@mosirbukowno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://mosirbukowno.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/mosir.bukowno

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie kompleksowych usług ratownictwa wodnego dla Kąpieliska Basenowego przy ul. Ks. B. Zelka 30 A w Bukownie w 2022r

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-24c54e06-ae5b-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00142432

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-05-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00029139/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Obsługa ratownicza na Kąpielisku MOSiR w Bukownie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00100532/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

261-1.1.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług ratownictwa wodnego dla Kąpieliska Basenowego przy ul. Ks. B. Zelka 30 A w Bukownie w 2022r roku w tym

1)zapewnienie bezpieczeństwa osób korzystających z obszaru nadzorowanego, 2) wykonywanie wszystkich obowiązków określonych w zakresie obowiązków ratownika, który stanowi załącznik nr 10 do SWZ 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Usługi stanowiące przedmiot zamówienia będą realizowane zgodnie zapisami projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w godzinach otwarcia (funkcjonowania) Kąpieliska basenowego przy ul. Ks. Bolesława Zelka 30 A.

4.5.3.)Główny kod CPV

75252000-7 - Służby ratownicze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

226300,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

289810,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

226300,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Dąbrowie Górniczej

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

241108475

7.3.3)Ulica

3 Maja

7.3.4)Miejscowość

Dąbrowa Górnicza

7.3.5)Kod pocztowy

41-300

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-04-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

226300,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-06-16 do 2022-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

75252000-7Służby ratownicze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
443 564 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
205 168 zł615 440 zł
Rozstęp międzykwartylowy
410 272 zł
Źródło próbki
CPV 75252000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
205 168 zł
Mediana
443 564 zł
Górny kwartyl
615 440 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bukownie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bukowno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 226 300 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 75252000-7 (Służby ratownicze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Dąbrowie Górniczej (Dąbrowa Górnicza). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.