Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
10 013 660 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    3 632 436 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1 387 010 zł
    3 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    4 994 215 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa ścieżki pieszo-rowerowej w Białej Podlaskiej od ul. Jana Pawła II na wschód wraz z robotami towarzyszącymi

Zamawiający Gmina Miejska Biała Podlaska (Biała Podlaska, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Budowa ścieżki pieszo-rowerowej w Białej Podlaskiej od ul. Jana Pawła II na wschód wraz z…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 10 013 660 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina Miejska Biała PodlaskaBiała Podlaska, Lubelskieopublikowano 22 kwietnia 2022
Łączna wartość umów
10 013 660 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 lutego 2022

    Termin ofert: 25 lutego 2022 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    22 kwietnia 2022

    3 oferty3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY TOMASZ SĘK (część 1); Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka Akcyjna (część 2); Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego „Tre-DROM” sp. z o.o. (część 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 10 013 660,28 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail