Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
760 338 zł
Umowa zawarta
24 marca 2022
Okres realizacji
od 1 kwietnia 2022 do 31 marca 2023
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 760 338 zł – 805 336 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Kara umowna40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług utrzymania czystości w budynkach Teatru Narodowego oraz terenów zewnętrznych.

Zamawiający Teatr Narodowy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług utrzymania czystości w budynkach Teatru Narodowego oraz terenów…”, wybierając ofertę wykonawcy Awima Spółka Jawna B. Wiśniewski. Wartość umowy: 760 338 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Teatr NarodowyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 19 kwietnia 2022
Wartość umowy
760 338 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Awima Spółka Jawna B. Wiśniewski (Józefów), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 760 337,91 zł (umowę zawarto 24 marca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 760 337,91 zł do 805 335,81 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 kwietnia 2022 r. do 31 marca 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail