Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
387 720 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Kubeczki jednorazowe do napojów
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    119 880 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3resuscytator
    MEDICAVERA Sp z o.o Dahlhausen Group· Szczecin
    Wartość umowy
    132 840 zł
    5 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Worek urologiczny
    Meden Sp. z o.o.· Wola Krzysztoporska
    Wartość umowy
    135 000 zł
    0 ofert
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena90%Termin dostawy cząstkowej5%Termin platności5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa kubeczków jednorazowych oraz wyrobów medycznych jednorazowego użytku: kateterów do embolektomii, worków urologicznych, resuscytatorów

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa kubeczków jednorazowych oraz wyrobów medycznych jednorazowego użytku: kateterów…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 387 720 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
387 720 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 grudnia 2021

    Termin ofert: 15 grudnia 2021 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    19 kwietnia 2022

    3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Balton Sp. z o.o. (część 2); MEDICAVERA Sp z o.o Dahlhausen Group (część 3); Meden Sp. z o.o. (część 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 387 720,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail