Wynik częściowy: umowy w 4 z 8 części, 4 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
433 281 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby projektu „Profesjonalne kadry –kontynuacja” (Komputer stacjonarny – stacja graficzna – 18 szt., monitory graficzne 24” – 18 szt., monitory graficzne 27” – 2szt., tablet graficzny – 10 szt., Acces po
    Wartość umowy
    150 910 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby projektu „Profesjonalne kadry” (Komputer stacjonarny – stacja graficzna – 5 szt., Drukarka 3D – 1 szt., monitor – 5 szt., dysk zewnętrzny – 2 szt., tablet graficzny bezprzewodowy – 2 szt.)
    Wartość umowy
    40 990 zł
    7 ofert
  3. Unieważniona
    Część 3dostawa oprogramowania na potrzeby projektu „Profesjonalne kadry – kontynuacja” (Licencja urządzeń współużytkowanych Adobe Creative Cloud, prawo do oprogramowania graficznego na 48 mc – 25 szt., Oprogramowanie do impozycji z instruktażem st
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4dostawa oprogramowania i komponentów do profilowania proofera cyfrowego na potrzeby projektu „Profesjonalne kadry – kontynuacja” (OPROGRAMOWANIE dedykowane DO EPSON SC-P9000, wersja edukacyjna, język PL, wraz z wdrożeniem programu i instruk
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  7. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    136 030 zł
    7 ofert
  8. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    105 351 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
24 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, sprzętu fotograficznego, sprzętu graficznego, oraz oprogramowania dla szkoły na rzecz realizacji projektów

Zamawiający Gmina Kielce (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, sprzętu fotograficznego, sprzętu graficznego, oraz…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 433 281 zł. Złożono 24 oferty.

Zamawiający: Gmina KielceKielce, Świętokrzyskieopublikowano 14 kwietnia 2022
Łączna wartość umów
433 281 zł
Liczba ofert
24 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~5,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 stycznia 2022

    Termin ofert: 17 stycznia 2022 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    14 kwietnia 2022

    5 ofert3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 4 wybrano wykonawcę, 4 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: SALTAR Marcin Wroński (część 1); Alltech s.j. Z. Pająk, A. Pająk (część 2); BEIKS Machulski SP. J. (części 7, 8).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 433 280,64 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 24 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kielce

1.3.)Oddział zamawiającego

Zespół Szkół Nr 2

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 292673729

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Kielce

1.5.3.)Kod pocztowy

25-303

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.7.)Numer telefonu

41 367 61 83

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zs2@zs2-kielce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zs2-kielce.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, sprzętu fotograficznego, sprzętu graficznego, oraz oprogramowania dla szkoły na rzecz realizacji projektów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-91ae48e0-6d42-11ec-ae77-fe331fedffdc

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00123500

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-04-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Dostawa, wniesienie i montaż wyposażenia dla potrzeb Projektów „Profesjonalne kadry – kontynuacja” oraz „Profesjonalne kadry” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w Zespole Szkół nr 2 w Kielcach, ul. Jagiellońska 90, 25-734 Kielce.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00002896/02

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

2/RPOWŚ/2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

451845,53 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1 – dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby projektu „Profesjonalne kadry –kontynuacja” (Komputer stacjonarny – stacja graficzna – 18 szt., monitory graficzne 24” – 18 szt., monitory graficzne 27” – 2szt., tablet graficzny – 10 szt., Acces point – 7 szt., Przełącznik sieciowy, switch – 2 szt., Wzmacniacz sygnału WiFi – 5 szt., telewizor - 1 szt., uchwyt na telewizor – 1 szt.).

4.5.3.)Główny kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30213300-8 - Komputer biurkowy

30237450-8 - Tablety graficzne

39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego

4.5.5.)Wartość części

122845,53 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2 – dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby projektu „Profesjonalne kadry” (Komputer stacjonarny – stacja graficzna – 5 szt., Drukarka 3D – 1 szt., monitor – 5 szt., dysk zewnętrzny – 2 szt., tablet graficzny bezprzewodowy – 2 szt.).

4.5.3.)Główny kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.5.5.)Wartość części

30406,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 3 – dostawa oprogramowania na potrzeby projektu „Profesjonalne kadry – kontynuacja” (Licencja urządzeń współużytkowanych Adobe Creative Cloud, prawo do oprogramowania graficznego na 48 mc – 25 szt., Oprogramowanie do impozycji z instruktażem stanowiskowym – 2 komplety)

4.5.3.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.5.)Wartość części

15983,74 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 4 – dostawa oprogramowania i komponentów do profilowania proofera cyfrowego na potrzeby projektu „Profesjonalne kadry – kontynuacja” (OPROGRAMOWANIE dedykowane DO EPSON SC-P9000, wersja edukacyjna, język PL, wraz z wdrożeniem programu i instruktażem stanowiskowym – 1szt, Spektrofotometr wraz z oprogramowaniem dedykowanym – 2 szt.)

4.5.3.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38433000-9 - Spektrometry

4.5.5.)Wartość części

17479,67 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 5 – dostawa sprzętu graficznego i poligraficznego na potrzeby projektu „Profesjonalne kadry – kontynuacja” (Kalibrator/ Kolorymetr – 2 szt., Ploter/grawer laserowy CO2 wraz z dedykowanym oprogramowaniem, sterownikami i instruktażem stanowiskowym – 1 szt., Laserowa drukarka cyfrowa CMYK z kompletem tonerów – 1 szt., Ploter tnący wraz z oprogramowaniem kompatybilnym z Corel Draw lub Adobe Illustrator oraz sterowniki – 1 szt., Profesjonalna foliarka (laminator) do laminowania kolorowych zdjęć, wydruków i złocenia wydruków laserowych w formacie SRA3 (320x450mm) – 1 szt., Laminator na zimno, do laminowania, nakładania folii samoprzylepnej, klejenia dociskowego – 1 szt., Trymer A1 – 1 szt., Elektryczna gilotyna do papieru – 1 szt., Prasa termotransferowa – 1 szt., Skaner do zdjęć i klisz – 1 szt.).

4.5.3.)Główny kod CPV

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

4.5.5.)Wartość części

51174,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 6 – dostawa materiałów eksploatacyjnych na potrzeby projektu „Profesjonalne kadry – kontynuacja” („Samogojąca” mata do ciecia, dwustronna z podziałką centymetrową z jednej i calową
z drugiej strony– 2 szt., Nożyki segmentowe, wąskoostrzowe, szerokość ostrza 9mm– 10 szt., Linijka co cięcia 70 cm -2 szt., Nożyki do plotera tnącego kąt 60 stopni – 8 szt., Nożyki do plotera tnącego kąt 30 – 4 szt., Nożyki do plotera tnącego kąt 45 stopni. – 4 szt., Wybierak do folii flex i flock – 2 szt., Papier woskowany do prasy w arkuszach – 300 szt., Folia Flex rolka– 2 szt., Folia Flock rolka– 2 szt., Folia transferowa do przenoszenia wylotowych grafik na foliach Flex/ Flok- rolka– 2 szt., Metaliczna folia barwiąca do złoceń, ZŁOTA i SREBRNA– 2 szt, Papier kredowy w formacie SRA3 300g– 1 szt, Papier kredowy w formacie SRA3 150g – 1 szt, Folia błysk do foliarki– 2 szt., Folia mat do foliarki– 2 szt., Folia soft touch do foliarki– 2 szt., Media do druku na EPSON SC P9000 (papier w rolkach)– 5 szt., Media do druku na EPSON SC P9000 (folia polipropylenowa w rolkach)– 2 szt., Próbniki kolorów Coated/Uncoated, dla kolorów CMYK (2 rodzaje w komplecie) – 4 szt., Próbniki kolorów Coated/Uncoated, dla kolorów PANTONE (2 rodzaje w komplecie) – 4 szt.).

4.5.3.)Główny kod CPV

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30192113-6 - Wkłady drukujące

30197630-1 - Papier do drukowania

4.5.5.)Wartość części

15414,63 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 7 – dostawa sprzętu fotograficznego na potrzeby projektu „Profesjonalne kadry” (Pełnoklatkowy bezlusterkowy aparat cyfrowy z dodatkowym akumulatorem – 2 szt., Jasny profesjonalny obiektyw portretowy 85 mm/1.2 – 1 szt., Jasny profesjonalny obiektyw standardowy 50mm/1.4 – 1 szt., Jasny profesjonalny obiektyw szerokokątny 24mm/1.4 – 1 szt., Jasny profesjonalny obiektyw sportowy 70-200mm/2.8 – 1 szt., Profesjonalny obiektyw sportowy 150-600mm – 1 szt., Średnioformatowy aparat cyfrowy – 1 szt., Średnioformatowy obiektyw portretowy 110mm/2 – 1 szt., Średnioformatowy obiektyw standartowy 63mm/2.8 – 1 szt., Średnio-formatowy obiektyw szerokokątny 45mm/2.8 – 1 szt., Pełnoklatkowy bezlusterkowy aparat cyfrowy z dodatkowym akumulatorem - 2 szt., Adapter Canon EF-RF – 4 szt., Obiektyw zmiennoogniskowy 24-70mm/2.8 – 2 szt.).

4.5.3.)Główny kod CPV

38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

4.5.5.)Wartość części

96422,76 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 8 – dostawa oświetlenia i akcesoriów studyjnych dla fotografii na potrzeby projektu „Profesjonalne kadry” (Stół bezcieniowy – 4 szt., Statyw oświetleniowy – 8 szt., statyw oświetleniowy niski – 6 szt., statyw oświetleniowy „piesek” – 6 szt., statyw do tła z poprzeczką i klipsami – 4 szt., statyw do aparatu tripod - 4 szt., wieszak do mocowania statywów oświetleniowych na ścianie – 5 szt., Plenerowo studyjna lampa błyskowa 400Ws TTL – 8 szt., Kompaktowa plenerowo studyjna lampa błyskowa 200Ws TTL+ komplet modyfikatorów – 8 szt., Wyzwalacz radiowy – 5 szt., Akumulator AA – 16 szt., Ładowarka procesorowa na 12 akumulatorów AA – 2 szt., Softbox – 8 szt., Strumienica – 8 szt., S-holder typ S2 – 8 szt., wrota – 8 szt., czasza – 8 szt., światłomierz – 4 szt., tło fotograficzne – 7 szt., tło fotograficzne typu „gnieciuch” – 3 szt., statyw boom L – 2 szt., statyw oświetleniowy – 4 szt., profesjonalny statyw kolumnowy – 1 szt., głowica do statywu kolumnowego – 1 szt., statyw tripod z głowicą 3D – 1 szt., softbox – 2 szt., grid do softbox – 2 szt., softbox octagonalny – 1 szt., grid softbox octagonalny – 1 szt., softbox – 1 szt., grid do softbox – 1 szt., softbox – 1 szt., grid do softbox – 1 szt., softbox – 1 szt., grid do softbox – 1 szt., beautydish – 1 szt., grid do beautydish – 1 szt., wrota do lamp studyjnych – 1 szt., reflektor do tła – 1 szt., strumienica – 1 szt., czasza – 2 szt., wyzwalacz radiowy – 1 szt., Plenerowo studyjna Lampa błyskowa 600Ws TTL – 4 szt., Studyjna lampa błyskowa dużej mocy 1200Ws – 2 szt., Mocna lampa światła ciągłego – 4 szt., Lampa reporterska z modyfikatorami – 4 szt., S- holder typ S2 – 4 szt., Światłomierz światła błyskowego i ciągłego – 1 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

4.5.5.)Wartość części

102117,89 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

150909,89 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

249985,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

150909,89 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SALTAR Marcin Wroński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6572626117

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-150

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-02-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

150909,89 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

40989,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

70183,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

37350,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Alltech s.j. Z. Pająk, A. Pająk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

774 001 38 94

7.3.4)Miejscowość

Płock

7.3.5)Kod pocztowy

09-407

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-03-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

40989,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W związku z odmową podpisania umowy przez Wykonawcę: COMPRO” Jolanta Olszewska, Mysłowice, którego oferta została wybrana w niniejszym postępowaniu jako najkorzystniejsza na zadanie 3, Zamawiający uchyla informację o wyborze oferty najkorzystniejszej na zadanie 3 z dnia 03.02.2022 r.

Ponadto wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 263 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021r. poz. 1129 ze zm.) stosownie do zapisów art. 263 ustawy postępowanie na zadanie 3 unieważniono.

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie zadania nr 4, ceny złożonych ofert przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 3 ustawy postępowanie unieważniono.

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie zadania nr 5, ceny złożonych ofert przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 3 ustawy postępowanie unieważniono.

Sekcja 17

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie zadania nr 6, ceny złożonych ofert przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 3 ustawy postępowanie unieważniono.

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

126500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

151745,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

136030,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BEIKS Machulski SP. J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

715 153 17 04

7.3.4)Miejscowość

Kraśnik

7.3.5)Kod pocztowy

23-204

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-02-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

136030,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

105351,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

147550,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

105351,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BEIKS Machulski SP. J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

715 153 17 04

7.3.4)Miejscowość

Kraśnik

7.3.5)Kod pocztowy

23-204

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-02-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

105351,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30236000-2Różny sprzęt komputerowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
413 911 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
135 201 zł613 156 zł
Rozstęp międzykwartylowy
477 955 zł
Źródło próbki
CPV 30236000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
135 201 zł
Mediana
413 911 zł
Górny kwartyl
613 156 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kielce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 433 281 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30236000-2 (Różny sprzęt komputerowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SALTAR Marcin Wroński (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.