ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, sprzętu fotograficznego, sprzętu graficznego, oraz oprogramowania dla szkoły na rzecz realizacji projektów

Zamawiający Gmina Kielce (Kielce, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, sprzętu fotograficznego, sprzętu graficznego, oraz…”. Termin składania ofert minął 17 stycznia 2022, 09:00. Wadium: 1700 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KielceKielce, Świętokrzyskieopublikowano 4 stycznia 2022
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 413 911 zł
Wadium
1700 zł
Termin składania ofert
17 stycznia 2022, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~5,7 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin dostawy40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    04 stycznia 2022

    Termin ofert: 17 stycznia 2022 09:00
  2. Wynik: częściowo rozstrzygnięty

    14 kwietnia 2022

    5 ofert3 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Termin dostawy 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, sprzętu fotograficznego, sprzętu graficznego, oraz oprogramowania dla szkoły na rzecz realizacji projektów.

  • 3

    RyzykoWadium: 1 700,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kielce

1.3.)Oddział zamawiającego

Zespół Szkół Nr 2

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 292673729

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Kielce

1.5.3.)Kod pocztowy

25-303

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.7.)Numer telefonu

41 367 61 83

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zs2@zs2-kielce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zs2-kielce.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, sprzętu fotograficznego, sprzętu graficznego, oraz oprogramowania dla szkoły na rzecz realizacji projektów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-91ae48e0-6d42-11ec-ae77-fe331fedffdc

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00002896

2.6.)Wersja ogłoszenia

02

2.7.)Data ogłoszenia

2022-01-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Dostawa, wniesienie i montaż wyposażenia dla potrzeb Projektów „Profesjonalne kadry – kontynuacja” oraz „Profesjonalne kadry” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w Zespole Szkół nr 2 w Kielcach, ul. Jagiellońska 90, 25-734 Kielce.

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie komunikował się z Wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej.
1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu miniPortalu https://miniportal.uzp.gov.pl, ePUAPu https://epuap.gov.pl/wps/portal
2. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto na ePUAP. Wykonawca posiadający konto na ePUAP ma dostęp do formularzy: złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku oraz do formularza do komunikacji.
3. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej przekazywanej przy ich użyciu, opisane zostały w Regulaminie korzystania z miniPortalu dostępnym pod adresem https://miniportal.uzp.gov.pl/WarunkiUslugi oraz Regulaminie ePUAP.
4. Wykonawca przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, akceptuje warunki korzystania z miniPortalu, określone w Regulaminie miniPortalu oraz zobowiązuje się korzystając z miniPortalu przestrzegać postanowień tego regulaminu.
5. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem dedykowanych formularzy do złożenia i wycofania oferty oraz do komunikacji wynosi 150 MB.
6. Za datę przekazania oferty, oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, podmiotowych środków dowodowych, przedmiotowych środków dowodowych oraz innych informacji, oświadczeń lub dokumentów, przekazywanych w postępowaniu, przyjmuje się datę ich przekazania na ePUAP.
7. W postępowaniu o udzielenie zamówienia korespondencja (inna niż oferta Wykonawcy i załączniki do oferty) odbywa się elektronicznie za pośrednictwem dedykowanego formularza dostępnego na ePUAP oraz udostępnionego przez miniPortal (Formularz do komunikacji). Korespondencja przesłana za pomocą tego formularza nie może być szyfrowana. We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawcy posługują się numerem ogłoszenia (BZP).
8. Przekazanie korespondencji w sposób opisany w ust. 7 wymaga obowiązkowego poinformowania Zamawiającego o przekazaniu wiadomości na adres e-mail wskazany w rozdziale I „Zamawiający” (niedopełnienie tego obowiązku uznane będzie jako nieskuteczne przekazanie dokumentów). Zamawiający może również komunikować się z Wykonawcami za pomocą poczty elektronicznej, e-mail wskazanym w rozdziale I – „Zamawiającego” i „Prowadzącego postępowanie”
9. Zamawiający nie przewiduje sposobu komunikowania się z Wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, wskazanych w SWZ.
10. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzi się w języku polskim. II. Opis sposobu przygotowania oferty.
11. Oferta musi być sporządzona w języku polskim, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej w formacie danych: .pdf, .doc, .docx, .rtf, .xps, .odt i opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
12. W celu korzystania z systemu miniPortal konieczne jest dysponowanie przez użytkownika urządzeniem teleinformatycznym z dostępem do sieci Internet. Aplikacja działa na Platformie Windows, Mac i Linux.
13. Sposób zaszyfrowania oferty opisany został w Instrukcji użytkownika dostępnej na miniPortalu (odbywa się automatycznie).
14. Do przygotowania oferty konieczne jest posiadanie przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy kwalifikowanego podpisu elektronicznego, podpisu osobistego lub podpisu zaufanego. Szczegółowe informacje w rozdziale IX i XIV SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
 administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zespół Szkół Nr 2 w Kielcach
z siedzibą w Kielcach; 25-734 Kielce, ul. Jagiellońska 90, Tel. 41 367-61-83, fax. 41 367-69-32, e-mail zs2@zs2-kielce.pl
 inspektorem ochrony danych osobowych jest Daria Samson, e-mail: iod@zsnr2.kielce.eu
 odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn. zm.);
 Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia lub na okres przechowywania tych danych zgodnie z wytycznymi o dofinansowania z środków UE;
 obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
 w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
 posiada Pani/Pan:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych **;
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO ***;
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
 nie przysługuje Pani/Panu:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
Jednocześnie Zamawiający przypomina o ciążącym na Pani/Panu obowiązku informacyjnym wynikającym z art. 14 RODO względem osób fizycznych, których dane przekazane zostaną Zamawiającemu w związku z prowadzonym postępowaniem i które Zamawiający pośrednio pozyska od wykonawcy biorącego udział w postępowaniu, chyba że ma zastosowanie co najmniej jedno z włączeń, o których mowa w art. 14 ust. 5 RODO.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

2/RPOWŚ/2021

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

8

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1 – dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby projektu „Profesjonalne kadry –kontynuacja” (Komputer stacjonarny – stacja graficzna – 18 szt., monitory graficzne 24” – 18 szt., monitory graficzne 27” – 2szt., tablet graficzny – 10 szt., Acces point – 7 szt., Przełącznik sieciowy, switch – 2 szt., Wzmacniacz sygnału WiFi – 5 szt., telewizor - 1 szt., uchwyt na telewizor – 1 szt.).

4.2.6.)Główny kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

30213300-8 - Komputer biurkowy

30237450-8 - Tablety graficzne

39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin dostawy

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2 – dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby projektu „Profesjonalne kadry” (Komputer stacjonarny – stacja graficzna – 5 szt., Drukarka 3D – 1 szt., monitor – 5 szt., dysk zewnętrzny – 2 szt., tablet graficzny bezprzewodowy – 2 szt.).

4.2.6.)Główny kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin dostawy

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 3 – dostawa oprogramowania na potrzeby projektu „Profesjonalne kadry – kontynuacja” (Licencja urządzeń współużytkowanych Adobe Creative Cloud, prawo do oprogramowania graficznego na 48 mc – 25 szt., Oprogramowanie do impozycji z instruktażem stanowiskowym – 2 komplety)

4.2.6.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin dostawy

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 4 – dostawa oprogramowania i komponentów do profilowania proofera cyfrowego na potrzeby projektu „Profesjonalne kadry – kontynuacja” (OPROGRAMOWANIE dedykowane DO EPSON SC-P9000, wersja edukacyjna, język PL, wraz z wdrożeniem programu i instruktażem stanowiskowym – 1szt, Spektrofotometr wraz z oprogramowaniem dedykowanym – 2 szt.)

4.2.6.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

38433000-9 - Spektrometry

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin dostawy

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 5 – dostawa sprzętu graficznego i poligraficznego na potrzeby projektu „Profesjonalne kadry – kontynuacja” (Kalibrator/ Kolorymetr – 2 szt., Ploter/grawer laserowy CO2 wraz z dedykowanym oprogramowaniem, sterownikami i instruktażem stanowiskowym – 1 szt., Laserowa drukarka cyfrowa CMYK z kompletem tonerów – 1 szt., Ploter tnący wraz z oprogramowaniem kompatybilnym z Corel Draw lub Adobe Illustrator oraz sterowniki – 1 szt., Profesjonalna foliarka (laminator) do laminowania kolorowych zdjęć, wydruków i złocenia wydruków laserowych w formacie SRA3 (320x450mm) – 1 szt., Laminator na zimno, do laminowania, nakładania folii samoprzylepnej, klejenia dociskowego – 1 szt., Trymer A1 – 1 szt., Elektryczna gilotyna do papieru – 1 szt., Prasa termotransferowa – 1 szt., Skaner do zdjęć i klisz – 1 szt.).

4.2.6.)Główny kod CPV

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin dostawy

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 6 – dostawa materiałów eksploatacyjnych na potrzeby projektu „Profesjonalne kadry – kontynuacja” („Samogojąca” mata do ciecia, dwustronna z podziałką centymetrową z jednej i calową
z drugiej strony– 2 szt., Nożyki segmentowe, wąskoostrzowe, szerokość ostrza 9mm– 10 szt., Linijka co cięcia 70 cm -2 szt., Nożyki do plotera tnącego kąt 60 stopni – 8 szt., Nożyki do plotera tnącego kąt 30 – 4 szt., Nożyki do plotera tnącego kąt 45 stopni. – 4 szt., Wybierak do folii flex i flock – 2 szt., Papier woskowany do prasy w arkuszach – 300 szt., Folia Flex rolka– 2 szt., Folia Flock rolka– 2 szt., Folia transferowa do przenoszenia wylotowych grafik na foliach Flex/ Flok- rolka– 2 szt., Metaliczna folia barwiąca do złoceń, ZŁOTA i SREBRNA– 2 szt, Papier kredowy w formacie SRA3 300g– 1 szt, Papier kredowy w formacie SRA3 150g – 1 szt, Folia błysk do foliarki– 2 szt., Folia mat do foliarki– 2 szt., Folia soft touch do foliarki– 2 szt., Media do druku na EPSON SC P9000 (papier w rolkach)– 5 szt., Media do druku na EPSON SC P9000 (folia polipropylenowa w rolkach)– 2 szt., Próbniki kolorów Coated/Uncoated, dla kolorów CMYK (2 rodzaje w komplecie) – 4 szt., Próbniki kolorów Coated/Uncoated, dla kolorów PANTONE (2 rodzaje w komplecie) – 4 szt.).

4.2.6.)Główny kod CPV

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

30192113-6 - Wkłady drukujące

30197630-1 - Papier do drukowania

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin dostawy

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 7 – dostawa sprzętu fotograficznego na potrzeby projektu „Profesjonalne kadry” (Pełnoklatkowy bezlusterkowy aparat cyfrowy z dodatkowym akumulatorem – 2 szt., Jasny profesjonalny obiektyw portretowy 85 mm/1.2 – 1 szt., Jasny profesjonalny obiektyw standardowy 50mm/1.4 – 1 szt., Jasny profesjonalny obiektyw szerokokątny 24mm/1.4 – 1 szt., Jasny profesjonalny obiektyw sportowy 70-200mm/2.8 – 1 szt., Profesjonalny obiektyw sportowy 150-600mm – 1 szt., Średnioformatowy aparat cyfrowy – 1 szt., Średnioformatowy obiektyw portretowy 110mm/2 – 1 szt., Średnioformatowy obiektyw standartowy 63mm/2.8 – 1 szt., Średnio-formatowy obiektyw szerokokątny 45mm/2.8 – 1 szt., Pełnoklatkowy bezlusterkowy aparat cyfrowy z dodatkowym akumulatorem - 2 szt., Adapter Canon EF-RF – 4 szt., Obiektyw zmiennoogniskowy 24-70mm/2.8 – 2 szt.).

4.2.6.)Główny kod CPV

38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin dostawy

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 8 – dostawa oświetlenia i akcesoriów studyjnych dla fotografii na potrzeby projektu „Profesjonalne kadry” (Stół bezcieniowy – 4 szt., Statyw oświetleniowy – 8 szt., statyw oświetleniowy niski – 6 szt., statyw oświetleniowy „piesek” – 6 szt., statyw do tła z poprzeczką i klipsami – 4 szt., statyw do aparatu tripod - 4 szt., wieszak do mocowania statywów oświetleniowych na ścianie – 5 szt., Plenerowo studyjna lampa błyskowa 400Ws TTL – 8 szt., Kompaktowa plenerowo studyjna lampa błyskowa 200Ws TTL+ komplet modyfikatorów – 8 szt., Wyzwalacz radiowy – 5 szt., Akumulator AA – 16 szt., Ładowarka procesorowa na 12 akumulatorów AA – 2 szt., Softbox – 8 szt., Strumienica – 8 szt., S-holder typ S2 – 8 szt., wrota – 8 szt., czasza – 8 szt., światłomierz – 4 szt., tło fotograficzne – 7 szt., tło fotograficzne typu „gnieciuch” – 3 szt., statyw boom L – 2 szt., statyw oświetleniowy – 4 szt., profesjonalny statyw kolumnowy – 1 szt., głowica do statywu kolumnowego – 1 szt., statyw tripod z głowicą 3D – 1 szt., softbox – 2 szt., grid do softbox – 2 szt., softbox octagonalny – 1 szt., grid softbox octagonalny – 1 szt., softbox – 1 szt., grid do softbox – 1 szt., softbox – 1 szt., grid do softbox – 1 szt., softbox – 1 szt., grid do softbox – 1 szt., beautydish – 1 szt., grid do beautydish – 1 szt., wrota do lamp studyjnych – 1 szt., reflektor do tła – 1 szt., strumienica – 1 szt., czasza – 2 szt., wyzwalacz radiowy – 1 szt., Plenerowo studyjna Lampa błyskowa 600Ws TTL – 4 szt., Studyjna lampa błyskowa dużej mocy 1200Ws – 2 szt., Mocna lampa światła ciągłego – 4 szt., Lampa reporterska z modyfikatorami – 4 szt., S- holder typ S2 – 4 szt., Światłomierz światła błyskowego i ciągłego – 1 szt.

4.2.6.)Główny kod CPV

38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin dostawy

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium
1.Wadium w wysokości

1) Zadanie 1: 1 700,00 zł (słownie: jeden tysiąc siedemset złotych 00/100); 2) Zadanie 7: 1 300,00 zł (słownie: jeden tysiąc trzysta złotych 00/100); 3) Zadanie 8: 1 400,00 zł (słownie: jeden tysiąc czterysta złotych 00/100); należy wnieść przed upływem terminu składania ofert. Dla pozostałych części wadium nie jest wymagane

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zgodnie z zapisami określonymi w SWZ

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2022-01-17 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Formularza do złożenia lub wycofania oferty dostępnego na ePUAP i udostępnionego również na miniPortalu

8.3.)Termin otwarcia ofert

2022-01-17 11:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2022-02-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30236000-2Różny sprzęt komputerowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
413 911 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
135 201 zł613 156 zł
Rozstęp międzykwartylowy
477 955 zł
Źródło próbki
CPV 30236000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
135 201 zł
Mediana
413 911 zł
Górny kwartyl
613 156 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 17.01.2022, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Kielce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Tak. Wadium określono na 1700 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30236000-2 (Różny sprzęt komputerowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.