Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
99 323 zł
Umowa zawarta
22 lutego 2022
Okres realizacji
510 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 99 323 zł – 142 800 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru nad zadaniem pn. "Remont budynku mieszkalnego i mieszkalno-gospodarczego w msc. Gwiździny, gm. Nowe Miasto Lubawskie.

Zamawiający Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie funkcji inspektora nadzoru nad zadaniem pn. "Remont budynku mieszkalnego i…”, wybierając ofertę wykonawcy VENSTEL Jacek Deptuła. Wartość umowy: 99 323 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Krajowy Ośrodek Wsparcia RolnictwaOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 14 marca 2022
Wartość umowy
99 323 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy VENSTEL Jacek Deptuła (Olsztyn), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 99 322,50 zł (umowę zawarto 22 lutego 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 99 322,50 zł do 142 800,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 510 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

1.3.)Oddział zamawiającego

ODDZIAŁ TERENOWY W OLSZTYNIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 367849538

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Bartosza Głowackiego 6

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-448

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne.olsztyn@kowr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.kowr.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://kowr.eb2b.com.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa osoba prawna / Agencja wykonawcza

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


gospodarowanie nierucomościami Skarbu Państwa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru nad zadaniem pn. "Remont budynku mieszkalnego i mieszkalno-gospodarczego w msc. Gwiździny, gm. Nowe Miasto Lubawskie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a7d32864-5f18-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00084965

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-03-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00007295/13/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.58 Nadzór inwestorski nad zadaniem polegającym na remoncie budynku mieszkalnego oraz mieszkalno - gospodarczego w msc. Gwiździny 1 i 2, gm. Nowe Miasto Lubawskie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00320237/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OLS.WOP.260.60.2021.BM

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

591919,15 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

162507,42 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją zadania polegającego na remoncie budynku mieszkalnego oraz mieszkalno-gospodarczego w miejscowości Gwiździny, gm. Nowe Miasto Lubawskie, woj. Warmińsko-mazurskie w zakresie opracowanej dokumentacji projektowej i pozyskanych stosownych decyzji administracyjnych.
2. W ramach pełnienia funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego wykonawca zobowiązany będzie do wykonania pełnego zakresu czynności określonych w przepisach ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz.U. 2021 poz. 11 ze zm.) oraz zapisami zawartymi w istotnych postanowieniach umowy, który stanowi zał. Nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

99322,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

142800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

99322,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

VENSTEL Jacek Deptuła

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7391067399

7.3.3)Ulica

Księżycowa 9

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-713

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-02-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

99322,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

510 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
193 310 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
72 506 zł407 791 zł
Rozstęp międzykwartylowy
335 285 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
72 506 zł
Mediana
193 310 zł
Górny kwartyl
407 791 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 99 323 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: VENSTEL Jacek Deptuła (Olsztyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.