Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: El-Cezet Zbyszko Czyżykowski

Wartość umowy
208 116 zł
Umowa zawarta
1 marca 2022
Okres realizacji
od 1 stycznia 2022 do 31 grudnia 2022
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 168 000 zł – 283 080 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 24% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas na usunięcie usterki (Tu)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie usługi polegającej na bieżącym utrzymaniu zalicznikowych instalacji i urządzeń niskiego napięcia zlokalizowanych w rejonie obiektów inżynierskich na terenie miasta Łodzi

Zamawiający Urząd Miasta Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie usługi polegającej na bieżącym utrzymaniu zalicznikowych instalacji i urządzeń…”, wybierając ofertę wykonawcy IWEB Kornel Binkowski. Wartość umowy: 208 116 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Urząd Miasta ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 3 marca 2022
Wartość umowy
208 116 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,8 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: IWEB Kornel Binkowski (Łódź), wspólnie z: El-Cezet Zbyszko Czyżykowski.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 208 116,00 zł (umowę zawarto 1 marca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 168 000,00 zł do 283 080,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.)Nazwa zamawiającego

Urząd Miasta Łodzi

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 472057632

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Piotrkowska 104

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

90-926

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@uml.lodz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://uml.lodz.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie usługi polegającej na bieżącym utrzymaniu zalicznikowych instalacji i urządzeń niskiego napięcia zlokalizowanych w rejonie obiektów inżynierskich na terenie miasta Łodzi

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5d1b23cc-58e4-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00075091

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-03-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00000922/25/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.59 Świadczenie usługi utrzymania i konserwacji zalicznikowych instalacji niskiego napięcia związanych z oświetleniem przejść podziemnych na terenie Miasta Łodzi

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00308199/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DSR-ZP-VIII.271.34.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na bieżącym utrzymaniu zalicznikowych instalacji i urządzeń niskiego napięcia zlokalizowanych w rejonie obiektów inżynierskich na terenie miasta Łodzi.
Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający odstąpił od podziału zamówienia na części z uwagi na fakt, że zadanie obejmuje stosunkowo niewielką ilość obiektów objętych podobnym zakresem czynności. Podział spowodowałby dezorganizację i problemy z koordynacją zadań. Mógłby stwarzać problemy w sytuacjach kryzysowych .
Niepodzielenie zamówienia na części nie naruszy zasady uczciwej konkurencji i nie spowoduje ograniczenia możliwości ubiegania się o zamówienie mniejszym podmiotom. Wykonawcy należący do MŚP nie będą mieli trudności z jego całościowym wykonaniem. Na podstawie art. 95 ustawy Pzp Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę oraz dalszych Podwykonawców na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących czynności określone w opisie Przedmiotu Zamówienia związane z wykonaniem zamówienia, których wykonanie zawiera cechy stosunku pracy określone w art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U z 2020 r., poz. 1320 ze zm.) tj. wykonanie usługi polegającej na bieżącym utrzymaniu zalicznikowych instalacji i urządzeń niskiego napięcia zlokalizowanych w rejonie obiektów inżynierskich na terenie miasta Łodzi

4.5.3.)Główny kod CPV

63712300-6 - Usługi w zakresie eksploatacji mostów i tuneli

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

50232100-1 - Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego

50232110-4 - Obsługa instalacji oświetlenia publicznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

168000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

283080 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

208116 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
IWEB Kornel Binkowski

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: El-Cezet Zbyszko Czyżykowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8311441578

7.3.3)Ulica

Adwentowicza 23/6

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

92-534

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-03-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

208116 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-01-01 do 2022-12-31

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

ZAMAWIAJĄCY:
Miasto Łódź – Zarząd Dróg i Transportu
ul. Piotrkowska 173
90-447 Łódź
objęty działaniami Urzędu Miasta Łodzi jako podmiotu wykonującego zadania Centralnego Zamawiającego zgodnie z art. 44 ust. 2 ustawy Prawo Zamówień Publicznych

PROWADZĄCY POSTĘPOWANIE:
Wydział Zamówień Publicznych
w Departamencie Strategii i Rozwoju
Urzędu Miasta Łodzi
ul. ks. Ignacego Skorupki 21
90-532 Łódź

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

63712300-6Usługi w zakresie eksploatacji most…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Miasta Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 208 116 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 63712300-6 (Usługi w zakresie eksploatacji mostów i tuneli). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: IWEB Kornel Binkowski (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.