Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
435 847 zł
Umowa zawarta
11 lutego 2022
Okres realizacji
do 28 lutego 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Oprocentowanie kredytu w rachunku bieżącym-debet w rachunku20%Oprocentowanie środków na rachunkach bankowych20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Bankowa obsługa budżetu Gminy Nadarzyn i jednostek organizacyjnych gminy w latach 2022-2024

Zamawiający Gmina Nadarzyn (Nadarzyn, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Bankowa obsługa budżetu Gminy Nadarzyn i jednostek organizacyjnych gminy w latach…”, wybierając ofertę wykonawcy Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. II Regionalne Centrum Korporacyjne w Warszawie. Wartość umowy: 435 847 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina NadarzynNadarzyn, Mazowieckie (powiat Pruszkowski →)opublikowano 22 lutego 2022
Wartość umowy
435 847 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 stycznia 2022

    Termin ofert: 2 lutego 2022 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    22 lutego 2022

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. II Regionalne Centrum Korporacyjne w Warszawie (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 435 846,58 zł (umowę zawarto 11 lutego 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 28 lutego 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Nadarzyn

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269195

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mszczonowska 24

1.5.2.)Miejscowość

Nadarzyn

1.5.3.)Kod pocztowy

05-830

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@nadarzyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nadarzyn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://nadarzyn.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Bankowa obsługa budżetu Gminy Nadarzyn i jednostek organizacyjnych gminy
w latach 2022-2024

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c19aa443-7904-11ec-83b1-bea871b78b5b

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00064606

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-02-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00026238/03

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPiFZ.271.3.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa bankowa budżetu Gminy Nadarzyn oraz jej jednostek organizacyjnych, zgodnie z zestawieniem zawartym w Załączniku do zamówienia. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
2. W załączniku nr 4 do SWZ „Dokumenty finansowe” - Zamawiający załącza dokumenty i uchwały pomocne do sporządzenia oferty.
3. Na podstawie art. 95 ustawy Pzp Zamawiający określa wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane czynności w zakresie realizacji zamówienia, tj. wykonujących bezpośrednią obsługę bankową Zamawiającego (w siedzibie centrali/oddziału/filii/placówki).
1) Składając ofertę Wykonawca złoży oświadczenie w zakresie zatrudnienia w/w osób, zawarte w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ). Zamawiający zastrzega sobie prawo kontroli zatrudnienia w/w osób w trakcie realizacji zamówienia;
2) W sytuacji gdy ww. osoba w okresie realizacji zamówienia rozwiąże umowę lub gdy uczyni to Wykonawca, zobowiązany jest on do zatrudnienia w miejsce tej osoby inną osobę;
3) Nieprzedłożenie przez Wykonawcę dokumentów potwierdzających zatrudnienie osoby wykonującej czynności określone w ust. 3, będzie traktowane jako niewypełnienie obowiązku zatrudnienia tej osoby oraz jako niewypełnienie wymagań umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

66110000-4 - Usługi bankowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66112000-8 - Usługi depozytowe

66113000-5 - Usługi udzielania kredytu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

435846,58 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

435846,58 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

435846,58 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. II Regionalne Centrum Korporacyjne w Warszawie

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5250007738

7.3.3)Ulica

Chłodna 52

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-872

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-02-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

435846,58 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-02-28

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Nadarzyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nadarzyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 435 847 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66110000-4 (Usługi bankowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. II Regionalne Centrum Korporacyjne w Warszawie (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.