Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
699 993 zł
Umowa zawarta
15 lutego 2022
Okres realizacji
56 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy (T)30%Okres gwarancji i rękojmi (G)10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa, instalacja i uruchomienie kamery mikrofilmowej oraz przeszkolenie personelu w zakresie jej obsługi

Zamawiający Uniwersytet Wrocławski (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa, instalacja i uruchomienie kamery mikrofilmowej oraz przeszkolenie personelu w…”, wybierając ofertę wykonawcy Digital-Center Sp. z o.o. Wartość umowy: 699 993 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet WrocławskiWrocław, Dolnośląskieopublikowano 17 lutego 2022
Wartość umowy
699 993 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Digital-Center Sp. z o.o. (Złotniki), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 699 993,00 zł (umowę zawarto 15 lutego 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 56 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET WROCŁAWSKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001301

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Uniwersytecki 1

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-137

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.)Numer telefonu

+48 71 375 20 88

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

katarzyna.budzynska@uwr.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uni.wroc.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://uwr.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa, instalacja i uruchomienie kamery mikrofilmowej oraz przeszkolenie personelu w zakresie jej obsługi

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1452942d-2127-11ec-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00059948

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-02-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00003709/15/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.52 DOSTAWA KAMERY MIKROFILMOWEJ

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00198101/02

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP2710.34.2021.KB

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

578450 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

„Dostawa, instalacja i uruchomienie kamery mikrofilmowej oraz przeszkolenie personelu w zakresie jej obsługi”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Minimalne wymagane parametry. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować cały asortyment przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy, (który stanowi projektowane postanowienia umowy w rozumieniu art. 281 ust. 1 pkt 7 uPzp), stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. 4. Przedmiot zamówienia musi spełniać obowiązujące normy prawne bezpieczeństwa, przepisów polskich i Unii Europejskiej. 5. Gwarancja i rękojmia: 1) Szczegóły dotyczące gwarancji i rękojmi zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 4 do SWZ. 2) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił na cały przedmiot zamówienia minimum 24 miesięcznego okresu gwarancji i rękojmi. 3) Bieg terminu gwarancji rozpoczyna się w dniu następnym, po protokolarnym odbiorze jakościowym przedmiotu umowy (bez wad). 4) Okres gwarancji i rękojmi stanowi jedno z kryterium oceny ofert i może zostać wydłużony. Szczegóły dot. okresy gwarancji i rękojmi jako kryterium oceny oferty znajdują się z Rozdziale XIV SWZ. 6. Miejsce dostawy: Pracownia Reprografii i Digitalizacji w Bibliotece Uniwersyteckiej przy ul. F. Joliot-Curie 12, 50-383 Wrocław, w godzinach między 8:00-15:00.

4.5.3.)Główny kod CPV

38654100-5 - Sprzęt do mikrofilmów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

699993 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

699993 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

699993 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Digital-Center Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7773155808

7.3.3)Ulica

ul. Krzemowa 1

7.3.4)Miejscowość

Złotniki

7.3.5)Kod pocztowy

62-002

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-02-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

699993 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

56 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Wrocławski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 699 993 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38654100-5 (Sprzęt do mikrofilmów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Digital-Center Sp. z o.o. (Złotniki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.