Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
35 201 zł
Umowa zawarta
12 stycznia 2022
Okres realizacji
do 31 grudnia 2022
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Sposob dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych – PRODUKTY SPOŻYWCZE do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wieszczętach w 2022 r.

Zamawiający Szkoła Podstawowa im. Hugona Kołłątaja (Świętoszówka, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych – PRODUKTY SPOŻYWCZE do Zespołu Szkolno –…”, wybierając ofertę wykonawcy PPH ,,BŁAŻEJ” Błażej Firganek 43-300 Bielsko-Biała. Wartość umowy: 35 201 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
35 201 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PPH ,,BŁAŻEJ” Błażej Firganek 43-300 Bielsko-Biała (Bielsko-Biala), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 35 200,80 zł (umowę zawarto 12 stycznia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail