Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
546 120 zł
Umowa zawarta
31 stycznia 2022
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 546 120 zł – 690 768 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie głównego projektanta40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej zamiennej oraz kosztorysowej dla zadania: Budowa budynku Centrum Pro-Ekologicznych Technologii Energetycznych(CePTE)

Zamawiający Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej zamiennej oraz kosztorysowej dla…”, wybierając ofertę wykonawcy Pracownie Konserwacji Zabytków "Arkona" Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 546 120 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Politechnika Krakowska im. Tadeusza KościuszkiKraków, Małopolskieopublikowano 1 lutego 2022
Cena wybranej oferty
546 120 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 września 2021

    Termin ofert: 15 października 2021 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 lutego 2022

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Pracownie Konserwacji Zabytków "Arkona" Sp. z o.o. (Kraków), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 546 120,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 546 120,00 zł do 690 768,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail