Wynik częściowy: umowy w 2 z 4 części, 2 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
192 027 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Ultrasonograf I, Ultrasonograf II, Ultrasonograf III - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego wymogach został określony w Załączniku nr 2 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    Cena wybranej oferty
    248 832 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zestaw do 24h diagnostyki kardiologicznej, Aparat EKG - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego wymogach został określony w Załączniku nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    55 947 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3Specjalistyczny zestaw do protezoplastyki - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego wymogach został określony w Załączniku nr 2 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Łóżko szpitalne - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego wymogach został określony w Załączniku nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    136 080 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ I SPRZĘTU

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Poznaniu im. Prof. Ludwika Bierkowskiego (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „DOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ I SPRZĘTU”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 192 027 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
192 027 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 listopada 2021

    Termin ofert: 2 grudnia 2021 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    27 stycznia 2022

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 2 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Sklep Medyczny Marta Kadzewicz (część 2); Stryker Polska Sp. z o.o. (część 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 192 027,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail