Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

ŚWIADCZENIE USŁUGI WSPARCIA TECHNICZNEGO I SERWISU SPRZĘTU DLA SYSTEMU CYFROWEJ REJESTRACJI PRZEBIEGU ROZPRAW SĄDOWYCH RECOURT W 55 SALACH ROZPRAW SĄDU OKRĘGOWEGO W WARSZAWIE

Zamawiający Sąd Okręgowy w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ŚWIADCZENIE USŁUGI WSPARCIA TECHNICZNEGO I SERWISU SPRZĘTU DLA SYSTEMU CYFROWEJ…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Sąd Okręgowy w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 11 stycznia 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 232 797 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Sąd Okręgowy w Warszawie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000324694

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

al. "Solidarności" 127

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-898

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.)Numer telefonu

+48224404212

1.4.8.)Numer faksu

+48224405042

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

rzp@warszawa.so.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.warszawa.so.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e40bdd44-5fc9-11eb-86b1-a64936a8669f

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00012111

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-01-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00004018/06

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

ŚWIADCZENIE USŁUGI WSPARCIA TECHNICZNEGO I SERWISU SPRZĘTU DLA SYSTEMU CYFROWEJ REJESTRACJI PRZEBIEGU ROZPRAW SĄDOWYCH RECOURT W 55 SALACH ROZPRAW SĄDU OKRĘGOWEGO W WARSZAWIE

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wsparcia technicznego i serwisu sprzętu dla systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych ReCourt w 55 salach rozpraw Sądu Okręgowego w Warszawie

3.9.)Główny kod CPV

71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-04-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Bezpieczne.IT Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

140937043

4.3.3.)Ulica

Klimczaka 1

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-797

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

151800,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00026509/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2021-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Umowa uległa rozwiązaniu z uwagi na realizację zadania „e-protokół-zakup sprzętu oraz usług wsparcia”, przez co wsparcie techniczne i serwis sprzętu dla systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych ReCourt świadczony przez Wykonawcę są nieuzasadnione.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zgodnie z zawartym porozumieniem umowa uległa rozwiązaniu z dniem 31.12.2021 r.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

113850 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71356300-1Usługi wsparcia technicznego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
232 797 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
144 005 zł370 814 zł
Rozstęp międzykwartylowy
226 809 zł
Źródło próbki
CPV 71356· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
144 005 zł
Mediana
232 797 zł
Górny kwartyl
370 814 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Okręgowy w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71356300-1 (Usługi wsparcia technicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.