Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
HIGIENA KATOWICE - Grzegorz Łagan· Katowicemikrofirma
Wartość umowy
320 630 zł
Umowa zawarta
17 grudnia 2021
Okres realizacji
od 17 grudnia 2021 do 23 grudnia 2021
Oferty w postępowaniu
4 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostaw20%Szybkość reakcji na reklamacje20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 w Rybniku (Rybnik, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych”, wybierając ofertę wykonawcy HIGIENA KATOWICE - Grzegorz Łagan. Wartość umowy: 320 630 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
320 630 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,5 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HIGIENA KATOWICE - Grzegorz Łagan (Katowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 320 629,50 zł (umowę zawarto 17 grudnia 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 0,00 zł do 890 838,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 17 grudnia 2021 r. do 23 grudnia 2021 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 272780323

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Energetyków 46

1.5.2.)Miejscowość

Rybnik

1.5.3.)Kod pocztowy

44-200

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL227 - Rybnicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@szpital.rybnik.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital.rybnik.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.szpital.rybnik.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a1cb0bc7-326f-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00011744

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-01-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00045034/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

2.2.25 Dostawy środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zakup aparatury i sprzętu medycznego, urządzeń do dezynfekcji, testów, odczynników diagnostycznych i pozostałych oraz modernizacja infrastruktury SP ZOZ Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 w Rybniku w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19. Numer naboru: RPSL.10.01.00-IZ.01-24-395/20; Numer wniosku: WND-RPSL.10.01.00-24-0301/20-002

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

LAS-340-TP/109-2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

465400,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych

dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 3 w Rybniku. Specyfikację dostaw zawiera załącznik nr 1.1 do specyfikacji warunków zamówienia („Formularz cenowy”).

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39300000-5 - Różny sprzęt

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

890838,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

320629,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HIGIENA KATOWICE - Grzegorz Łagan

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

273538699

7.3.3)Ulica

Szarych Szeregów 30 A

7.3.4)Miejscowość

Katowice

7.3.5)Kod pocztowy

40-750

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

320629,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-12-17 do 2021-12-23

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Wartości podane w sekcji VI ( OFERTY) oraz VIII ( UMOWA) są wartościami brutto.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33631600-8Środki antyseptyczne i dezynfekcyjn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
497 318 zł
Próbka: 32 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
256 498 zł1 012 946 zł
Rozstęp międzykwartylowy
756 448 zł
Źródło próbki
CPV 33631600· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
256 498 zł
Mediana
497 318 zł
Górny kwartyl
1 012 946 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 w Rybniku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rybnik.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 320 630 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33631600-8 (Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: HIGIENA KATOWICE - Grzegorz Łagan (Katowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.