Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Od dnia 1 lutego 2022 r. obsługa prawna Oddziału GDDKiA w Kielcach będzie realizowana przez dwoje radców prawnych, zatrudnionych w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę. W związku z powyższym, postępowanie o udzielenie zamówienia na obsługę prawną, prowadzone w oparciu o ustawę Prawo zamówień publicznych jest niezasadne i bezcelowe

Podstawa: art. 256 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Obsługa prawna Oddziału GDDKiA w Kielcach

Zamawiający Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) opublikował wynik postępowania „Obsługa prawna Oddziału GDDKiA w Kielcach”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Od dnia 1 lutego 2022 r. obsługa prawna Oddziału GDDKiA w Kielcach będzie realizowana przez dwoje radców prawnych, zatrudnionych w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę. W związku z powyższym, postępowanie o udzielenie zamówienia na obsługę… Podstawa: art. 256 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 017511575

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Paderewskiego 43/45

1.5.2.)Miejscowość

Kielce

1.5.3.)Kod pocztowy

25-950

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi_kielce@gddkia.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gddkia.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gddkia.eb2b.com.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie drogami krajowymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Obsługa prawna Oddziału GDDKiA w Kielcach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ca00af63-8645-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00008314

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-01-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00011680/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Obsługa prawna Oddziału

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

POIiŚ

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00019387/07

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

O.Ki.D-3.2413.2.2021.mj

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1400000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Obsługa prawna Oddziału GDDKiA w Kielcach

4.5.3.)Główny kod CPV

79100000-5 - Usługi prawnicze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 256 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Od dnia 1 lutego 2022 r. obsługa prawna Oddziału GDDKiA w Kielcach będzie realizowana przez dwoje radców prawnych, zatrudnionych w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę. W związku z powyższym, postępowanie o udzielenie zamówienia na obsługę prawną, prowadzone w oparciu o ustawę Prawo zamówień publicznych jest niezasadne i bezcelowe

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79100000-5Usługi prawnicze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79100000-5 (Usługi prawnicze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.