Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
155 059 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa jabłek do Zakładu Karnego w Sieradzu
    Wartość umowy
    14 430 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa warzyw: burak ćwikłowy, marchew, pietruszka, por, seler, cebula, kapusta biała, kapusta czerwona
    Wartość umowy
    64 755 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa ziemniaków jadalnych
    Wartość umowy
    51 940 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Dostawa kiszonek- kapusta i ogórek
    Wartość umowy
    23 934 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania reklamacji40%Termin realizacji reklamacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa warzyw i owoców do Zakładu Karnego w Sieradzu

Zamawiający Zakład Karny w Sieradzu (Sieradz, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa warzyw i owoców do Zakładu Karnego w Sieradzu”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 155 059 zł. Złożono 15 ofert.

Zamawiający: Zakład Karny w SieradzuSieradz, Łódzkie (powiat Sieradzki →)opublikowano 8 grudnia 2021
Łączna wartość umów
155 059 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Gospodarstwo Rolne Marek Damazer (część 1); Gospodarstwo Rolne Ireneusz Walczak (część 2); Zumax Molka Krzysztof (część 3); Gospodarstwo Rolno- Warzywnicze Rafał Cieślak (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 155 059,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD KARNY W SIERADZU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000320087

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Orzechowa 5

1.5.2.)Miejscowość

Sieradz

1.5.3.)Kod pocztowy

98-200

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.7.)Numer telefonu

43 827 06 52

1.5.8.)Numer faksu

43 827 06 21

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zk_sieradz@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

sw.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa warzyw i owoców do Zakładu Karnego w Sieradzu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-11068776-2745-11ec-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00304490

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-12-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00017319/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawy warzyw i owoców.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00223038/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

321000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa jabłek do Zakładu Karnego w Sieradzu

4.5.3.)Główny kod CPV

03222321-9 - Jabłka

4.5.5.)Wartość części

24000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa warzyw: burak ćwikłowy, marchew, pietruszka, por, seler, cebula, kapusta biała, kapusta czerwona

4.5.3.)Główny kod CPV

03221000-6 - Warzywa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03221110-0 - Warzywa korzeniowe

03221111-7 - Burak ćwikłowy

03221112-4 - Marchew

03221113-1 - Cebula

03221300-9 - Warzywa liściaste

03221410-3 - Kapusta

4.5.5.)Wartość części

130000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa ziemniaków jadalnych

4.5.3.)Główny kod CPV

03212000-0 - Ziemniaki i warzywa suszone

4.5.5.)Wartość części

770000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa kiszonek- kapusta i ogórek

4.5.3.)Główny kod CPV

15331000-7 - Warzywa przetworzone

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15331142-4 - Kapusta przetworzona

15331400-1 - Warzywa konserwowane i/lub puszkowane

4.5.5.)Wartość części

90000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14430 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16250 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14430 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gospodarstwo Rolne Marek Damazer

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8271387972

7.3.3)Ulica

Morawki 27

7.3.4)Miejscowość

Błaszki

7.3.5)Kod pocztowy

98-235

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-11-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14430 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

64755 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

64755 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

82334 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gospodarstwo Rolne Ireneusz Walczak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

775-231-75-07

7.3.3)Ulica

Tum 74

7.3.4)Miejscowość

Tum

7.3.5)Kod pocztowy

99-100

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-11-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

64755 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

51940 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

62720 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

51940 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zumax Molka Krzysztof

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

622-250-85-70

7.3.3)Ulica

Ostrowska 123

7.3.4)Miejscowość

Sierosiewice

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-11-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

51940 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23934 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

73206 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23934 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gospodarstwo Rolno- Warzywnicze Rafał Cieślak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

618-188-67-88

7.3.3)Ulica

Wrocławska 141-143

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-11-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23934 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny w Sieradzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sieradz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 155 059 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03222321-9 (Jabłka). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Gospodarstwo Rolne Marek Damazer (Błaszki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.