Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
540 432 zł
Umowa zawarta
25 listopada 2021
Okres realizacji
od 1 stycznia 2022 do 31 grudnia 2022
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 540 432 zł – 678 067 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór, transport i zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych z Oczyszczalni Ścieków Praszka w 2022 roku

Zamawiający Oczyszczalnia Ścieków Praszka Sp. z o.o. (Przedmość, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór, transport i zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych z Oczyszczalni Ścieków…”, wybierając ofertę wykonawcy Kozera Sp. z o.o. Wartość umowy: 540 432 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
540 432 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Kozera Sp. z o.o. (Domaszowice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 540 432,00 zł (umowę zawarto 25 listopada 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 540 432,00 zł do 678 067,20 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail