Wynik częściowy: umowy w 1 z 4 części, 3 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
74 060 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    74 060 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tomice w sezonie zimowym 2021/2022

Zamawiający Gmina Tomice (Tomice, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tomice w sezonie zimowym 2021/2022”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 74 060 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina TomiceTomice, Małopolskie (powiat Wadowicki →)opublikowano 1 grudnia 2021
Łączna wartość umów
74 060 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 1 wybrano wykonawcę, 3 unieważniono.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 74 060,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Tomice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072182120

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wadowicka 51

1.5.2.)Miejscowość

Tomice

1.5.3.)Kod pocztowy

34-100

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.7.)Numer telefonu

33 823 35 98

1.5.8.)Numer faksu

33 823 35 98

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@tomice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://tomice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5949157e-30d2-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Tomice w sezonie zimowym 2021/2022

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5949157e-30d2-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00293247

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-12-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00004146/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Tomice w sezonie 2021/2022

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00237672/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RRG.271.2.18.2021.JM

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

244428,16 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAKRES 1: Zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2021/2022 – drogi gminne w sołectwie Tomice. 1) Łączna długość dróg zakwalifikowanych do zimowego utrzymania dróg w Zakresie 1: 19,21 km; 2) Termin realizacji akcji ZUD: od 15 listopada 2021 r. do 15 kwietnia 2022 r. 3) Ostateczny termin realizacji zamówienia upływa z dniem 15 maja 2022 r. Za ostateczną realizację
zamówienia Zamawiający uznaje wykonanie pozimowego oczyszczania dróg zgodnie z warunkami określonymi w SWZ. 4) Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany lokalizacji realizacji usługi zimowego utrzymania dróg w poszczególnych zakresach i wskazania odcinków dróg gminnych, a także ciągów pieszych i dróg wewnętrznych stanowiących własność Gminy Tomice, na których może zaistnieć konieczność prowadzenia akcji zimowego utrzymania, a nie
wskazanych w wykazach dróg dla poszczególnych zakresów. 5) Warunki realizacji akcji zimowego utrzymania dróg: 5.1) Zimowe utrzymanie dróg, dalej jako „ZUD”, ma zapewnić ciągłą, całodobową przejezdność dróg objętych niniejszym zamówieniem i polega na obustronnym odśnieżaniu jezdni dróg poprzez mechaniczne usuwanie śniegu z jezdni oraz zwalczanie śliskości zimowej poprzez zapobieganie śliskości i jej usuwanie za pomocą materiału uszorstniającego, który zapewnia Wykonawca własnym staraniem i na własny koszt. 5.2) Akcja zimowego utrzymania dróg zarządzanych przez Gminę będzie realizowana wg potrzeb, w tym w godzinach nocnych, zarówno w dni robocze, jak też wolne od pracy; 5.3) Szacowany okres sezonu zimowego 2021/2022: od 15.11.2021 r. – 15.04.2022 r. (Wykonawca w terminie do 15.05.2022 r. wykona oczyszczenie pozimowe dróg zgodnie z warunkami określonymi w SWZ). 5.4) Wykonawca będzie świadczył usługi ZUD własnym sprzętem. 5.5) Pojazdy wykonujące na drodze prace związane z zimowym utrzymaniem dróg, zgodnie z art. 54 ustawy Prawo o ruchu drogowym (tekst jedn. Dz. U. z 2021 poz. 450 ze zm.) winny wysyłać żółty sygnał błyskowy odpowiadający warunkom określonym w § 38 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2016 r. poz. 2022 ze zm.). Części urządzeń zamontowanych na pojazdach winna spełniać warunki określone w § 39 wyżej wymienionego rozporządzenia. 5.6) Wykonawca zobowiązany jest na własny koszt przygotować i magazynować mieszankę uszorstniającą do posypywania dróg (piasek o średnicy cząstek od 0,1 do 1 mm lub kruszywo naturalne lub sztuczne o uziarnieniu do 4 mm) zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r. Nr 230 poz. 1960); 5.7) Realizacja usługi ZUD rozliczana będzie: a) w przypadku prowadzenia czynnej akcji ZUD: na podstawie faktycznie przepracowanych godzin sprzętu; b) w przypadku zachowania stałej
gotowości do realizacji ZUD (dyspozycyjność w dni nie wymagające realizacji ZUD) – za dobę gotowości do realizacji ZUD z zastrzeżeniem, że wynagrodzenie za gotowość wypłacane będzie w okresie trwania okresu zimowego tj. w terminie od 15.11.2021 r. – do 15.04.2022 r. (okres po sezonie zimowym tj. od 16.04.2022 r. do 15.05.2022 r. jest terminem przewidzianym na wykonanie pozimowego oczyszczania dróg na terenie Gminy Tomice). 6) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia, dalej jako „OPZ”), w Rozdziale V SWZ (Przedmiar robót) oraz w Rozdziale III pn. Projektowane Postanowienia Umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

65142,58 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAKRES 2: Zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2021/2022 – drogi gminne w sołectwie Radocza. 1) Łączna długość dróg zakwalifikowanych do zimowego utrzymania dróg w Zakresie 2: 20,52 km; 2) Termin realizacji akcji ZUD: od 15 listopada 2021 r. do 15 kwietnia 2022 r. 3) Ostateczny termin realizacji zamówienia upływa z dniem 15 maja 2022 r. Za ostateczną realizację zamówienia Zamawiający uznaje wykonanie pozimowego oczyszczania dróg zgodnie z warunkami określonymi w SWZ. 4) Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany lokalizacji realizacji usługi zimowego utrzymania dróg w poszczególnych zakresach i wskazania odcinków dróg gminnych, a także ciągów pieszych i dróg wewnętrznych stanowiących własność Gminy Tomice, na których może zaistnieć konieczność prowadzenia akcji zimowego utrzymania, a nie
wskazanych w wykazach dróg dla poszczególnych zakresów. 5) Warunki realizacji akcji zimowego utrzymania dróg: 5.1) Zimowe utrzymanie dróg, dalej jako „ZUD”, ma zapewnić ciągłą, całodobową przejezdność dróg objętych niniejszym zamówieniem i polega na obustronnym odśnieżaniu jezdni dróg poprzez mechaniczne usuwanie śniegu z jezdni oraz zwalczanie śliskości zimowej poprzez zapobieganie śliskości i jej usuwanie za pomocą materiału uszorstniającego, który zapewnia Wykonawca własnym staraniem i na własny koszt. 5.2) Akcja zimowego utrzymania dróg zarządzanych przez Gminę będzie realizowana wg potrzeb, w tym w godzinach nocnych, zarówno w dni robocze, jak też wolne od pracy; 5.3) Szacowany okres sezonu zimowego 2021/2022: od 15.11.2021 r. – 15.04.2022 r. (Wykonawca w terminie do 15.05.2022 r. wykona oczyszczenie pozimowe dróg zgodnie z warunkami określonymi w SWZ). 5.4) Wykonawca będzie świadczył usługi ZUD własnym sprzętem. 5.5) Pojazdy wykonujące na drodze prace związane z zimowym utrzymaniem dróg, zgodnie z art. 54 ustawy Prawo o ruchu drogowym (tekst jedn. Dz. U. z 2021 poz. 450 ze zm.) winny wysyłać żółty sygnał błyskowy odpowiadający warunkom określonym w § 38 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31
grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2016 r. poz. 2022 ze zm.). Części urządzeń zamontowanych na pojazdach winna spełniać warunki określone w § 39 wyżej wymienionego rozporządzenia. 5.6) Wykonawca zobowiązany jest na własny koszt przygotować i magazynować mieszankę uszorstniającą do posypywania dróg (piasek o średnicy cząstek od 0,1 do 1 mm lub kruszywo naturalne lub sztuczne o uziarnieniu do 4 mm) zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r. Nr 230 poz. 1960); 5.7) Realizacja usługi ZUD rozliczana będzie: a) w przypadku prowadzenia czynnej akcji ZUD: na podstawie faktycznie przepracowanych godzin sprzętu; b) w przypadku zachowania stałej
gotowości do realizacji ZUD (dyspozycyjność w dni nie wymagające realizacji ZUD) – za dobę gotowości do realizacji ZUD z zastrzeżeniem, że wynagrodzenie za gotowość wypłacane będzie w okresie trwania okresu zimowego tj. w terminie od 15.11.2021 r. – do 15.04.2022 r. (okres po sezonie zimowym tj. od 16.04.2022 r. do 15.05.2022 r. jest terminem przewidzianym na wykonanie pozimowego oczyszczania dróg na terenie Gminy Tomice). 6) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia, dalej jako „OPZ”), w Rozdziale V SWZ (Przedmiar robót) oraz w Rozdziale III pn. Projektowane Postanowienia Umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

59163,61 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAKRES 3: Zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2021/2022 – drogi gminne w sołectwie Witanowice i Lgota. 1) Łączna długość dróg zakwalifikowanych do zimowego utrzymania dróg w Zakresie 3: 19,90 km; 2) Termin realizacji akcji ZUD: od 15 listopada 2021 r. do 15 kwietnia 2022 r. 3) Ostateczny termin realizacji zamówienia upływa z dniem 15 maja 2022 r. Za ostateczną realizację zamówienia Zamawiający uznaje wykonanie pozimowego oczyszczania dróg zgodnie z warunkami określonymi w SWZ. 4) Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany lokalizacji realizacji usługi zimowego utrzymania dróg w poszczególnych zakresach i wskazania odcinków dróg gminnych, a także ciągów pieszych i dróg wewnętrznych stanowiących własność Gminy Tomice, na których może zaistnieć konieczność prowadzenia akcji zimowego utrzymania, a nie
wskazanych w wykazach dróg dla poszczególnych zakresów. 5) Warunki realizacji akcji zimowego utrzymania dróg: 5.1) Zimowe utrzymanie dróg, dalej jako „ZUD”, ma zapewnić ciągłą, całodobową przejezdność dróg objętych niniejszym zamówieniem i polega na obustronnym odśnieżaniu jezdni dróg poprzez mechaniczne usuwanie śniegu z jezdni oraz zwalczanie śliskości zimowej poprzez zapobieganie śliskości i jej usuwanie za pomocą materiału uszorstniającego, który zapewnia Wykonawca własnym staraniem i na własny koszt. 5.2) Akcja zimowego utrzymania dróg zarządzanych przez Gminę będzie realizowana wg potrzeb, w tym w godzinach nocnych, zarówno w dni robocze, jak też wolne od pracy; 5.3) Szacowany okres sezonu zimowego 2021/2022: od 15.11.2021 r. – 15.04.2022 r. (Wykonawca w terminie do 15.05.2022 r. wykona oczyszczenie pozimowe dróg zgodnie z warunkami określonymi w SWZ).
5.4) Wykonawca będzie świadczył usługi ZUD własnym sprzętem. 5.5) Pojazdy wykonujące na drodze prace związane z zimowym utrzymaniem dróg, zgodnie z art. 54 ustawy Prawo o ruchu drogowym (tekst jedn. Dz. U. z 2021 poz. 450 ze zm.) winny wysyłać żółty sygnał błyskowy odpowiadający warunkom określonym w § 38 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2016 r. poz. 2022 ze zm.). Części urządzeń zamontowanych na pojazdach winna spełniać warunki określone w § 39 wyżej wymienionego rozporządzenia. 5.6) Wykonawca zobowiązany jest na własny koszt przygotować i magazynować mieszankę uszorstniającą do posypywania dróg (piasek o średnicy cząstek od 0,1 do 1 mm lub kruszywo naturalne lub sztuczne o uziarnieniu do 4 mm) zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r. Nr 230 poz. 1960); 5.7) Realizacja usługi ZUD rozliczana będzie: a) w przypadku prowadzenia czynnej akcji ZUD: na podstawie faktycznie przepracowanych godzin sprzętu; b) w przypadku zachowania stałej
gotowości do realizacji ZUD (dyspozycyjność w dni nie wymagające realizacji ZUD) – za dobę gotowości do realizacji ZUD z zastrzeżeniem, że wynagrodzenie za gotowość wypłacane będzie w okresie trwania okresu zimowego tj. w terminie od 15.11.2021 r. – do 15.04.2022 r. (okres po sezonie zimowym tj. od 16.04.2022 r. do 15.05.2022 r. jest terminem przewidzianym na wykonanie pozimowego oczyszczania dróg na terenie Gminy Tomice). 6) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia, dalej jako „OPZ”), w Rozdziale V SWZ (Przedmiar robót) oraz w Rozdziale III pn. Projektowane Postanowienia Umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

70088,54 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAKRES 4: Zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2021/2022 – drogi gminne w sołectwie Woźniki i Zygodowice. 1) Łączna długość dróg zakwalifikowanych do zimowego utrzymania dróg w Zakresie 3: 25,43 km; 2) Termin realizacji akcji ZUD: od 15 listopada 2021 r. do 15 kwietnia 2022 r. 3) Ostateczny termin realizacji zamówienia upływa z dniem 15 maja 2022 r. Za ostateczną realizację zamówienia Zamawiający uznaje wykonanie pozimowego oczyszczania dróg zgodnie z warunkami określonymi w SWZ. 4) Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany lokalizacji realizacji usługi zimowego utrzymania dróg w poszczególnych zakresach i wskazania odcinków dróg gminnych, a także ciągów pieszych i dróg wewnętrznych stanowiących własność Gminy Tomice, na których może zaistnieć konieczność prowadzenia akcji zimowego utrzymania, a nie
wskazanych w wykazach dróg dla poszczególnych zakresów. 5) Warunki realizacji akcji zimowego utrzymania dróg: 5.1) Zimowe utrzymanie dróg, dalej jako „ZUD”, ma zapewnić ciągłą, całodobową przejezdność dróg objętych niniejszym zamówieniem i polega na obustronnym odśnieżaniu jezdni dróg poprzez mechaniczne usuwanie śniegu z jezdni oraz zwalczanie śliskości zimowej poprzez zapobieganie śliskości i jej usuwanie za pomocą materiału uszorstniającego, który zapewnia Wykonawca własnym staraniem i na własny koszt. 5.2) Akcja zimowego utrzymania dróg zarządzanych przez Gminę będzie realizowana wg potrzeb, w tym w godzinach nocnych, zarówno w dni robocze, jak też wolne od pracy; 5.3) Szacowany okres sezonu zimowego 2021/2022: od 15.11.2021 r. – 15.04.2022 r. (Wykonawca w terminie do 15.05.2022 r. wykona oczyszczenie pozimowe dróg zgodnie z warunkami określonymi w SWZ).
5.4) Wykonawca będzie świadczył usługi ZUD własnym sprzętem. 5.5) Pojazdy wykonujące na drodze prace związane z zimowym utrzymaniem dróg, zgodnie z art. 54 ustawy Prawo o ruchu drogowym (tekst jedn. Dz. U. z 2021 poz. 450 ze zm.) winny wysyłać żółty sygnał błyskowy odpowiadający warunkom określonym w § 38 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31
grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2016 r. poz. 2022 ze zm.). Części urządzeń zamontowanych na pojazdach winna spełniać warunki określone w § 39 wyżej wymienionego rozporządzenia. 5.6) Wykonawca zobowiązany jest na własny koszt przygotować i magazynować mieszankę uszorstniającą do posypywania dróg (piasek o średnicy cząstek od 0,1 do 1 mm lub kruszywo naturalne lub sztuczne o uziarnieniu do 4 mm) zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r. Nr 230 poz. 1960); 5.7) Realizacja usługi ZUD rozliczana będzie: a) w przypadku prowadzenia czynnej akcji ZUD: na podstawie faktycznie przepracowanych godzin sprzętu; b) w przypadku zachowania stałej
gotowości do realizacji ZUD (dyspozycyjność w dni nie wymagające realizacji ZUD) – za dobę gotowości do realizacji ZUD z zastrzeżeniem, że wynagrodzenie za gotowość wypłacane będzie w okresie trwania okresu zimowego tj. w terminie od 15.11.2021 r. – do 15.04.2022 r. (okres po sezonie zimowym tj. od 16.04.2022 r. do 15.05.2022 r. jest terminem przewidzianym na wykonanie pozimowego oczyszczania dróg na terenie Gminy Tomice). 6) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia, dalej jako „OPZ”), w Rozdziale V SWZ (Przedmiar robót) oraz w Rozdziale III pn. Projektowane Postanowienia Umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

69587,68 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

74060,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

74060,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

74060,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Usługowa BROWAB Jan Kufel

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

551-232-29-33

7.3.3)Ulica

Kanada 2

7.3.4)Miejscowość

Spytkowice

7.3.5)Kod pocztowy

34-116

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-11-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

74060,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-11-15 do 2022-05-15

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Dla Zakresu 2 zamówienia złożona została oferta w formie niezgodnej z wymaganiami SWZ - brak treści formularza oferty z kwotą oferty.

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Dla Zakresu 3 zamówienia nie złożono żadnych ofert.

Sekcja 13

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Dla Zakresu 4 zamówienia nie złożono żadnych ofert

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
708 300 zł
Próbka: 83 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
248 375 zł1 813 690 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 565 315 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
248 375 zł
Mediana
708 300 zł
Górny kwartyl
1 813 690 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Tomice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tomice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 74 060 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Usługowa BROWAB Jan Kufel (Spytkowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.