Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
13 207 zł
Umowa zawarta
27 października 2021
Okres realizacji
do 26 października 2022
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 13 207 zł – 25 900 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktur40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy warzyw świeżych, ziemniaków jadalnych, kiszonek do Zakładu Karnego w Łowiczu

Zamawiający Zakład Karny w Łowiczu (Łowicz, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy warzyw świeżych, ziemniaków jadalnych, kiszonek do Zakładu Karnego w Łowiczu”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Przetwórstwa Warzyw Stanisław Połetek. Wartość umowy: 13 207 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Zakład Karny w ŁowiczuŁowicz, Łódzkie (powiat Łowicki →)opublikowano 18 listopada 2021
Wartość umowy
13 207 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 września 2021

    Termin ofert: 20 września 2021 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 listopada 2021

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Przetwórstwa Warzyw Stanisław Połetek (Tuszyn).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 13 207,00 zł (umowę zawarto 27 października 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 13 207,00 zł do 25 900,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 26 października 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail