Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
325 000 zł
Umowa zawarta
16 listopada 2021
Okres realizacji
od 16 listopada 2021 do 16 listopada 2022
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 325 000 zł – 414 387 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji serwisu na zgłoszoną awarię40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa obsługa urządzeń kotłowni

Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze (Chęciny, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa obsługa urządzeń kotłowni”, wybierając ofertę wykonawcy Lireco Sp. z o.o. Wartość umowy: 325 000 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
325 000 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Lireco Sp. z o.o. (Gdynia), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 325 000,44 zł (umowę zawarto 16 listopada 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 325 000,44 zł do 414 387,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 16 listopada 2021 r. do 16 listopada 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000296213

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Czerwona Góra 10

1.5.2.)Miejscowość

Chęciny

1.5.3.)Kod pocztowy

26-060

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PLZZZ - Extra-Regio NUTS 3

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@czerwonagora.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.czerwonagora.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://czerwonagora.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa obsługa urządzeń kotłowni

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c136d8a8-16ed-11ec-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00271212

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-11-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00023853/21/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Kompleksowa, całoroczna obsługa urządzeń kotłowni pracującej dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Rafała w Czerwonej Górze

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00183394/02

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-0853-2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

316975,61 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa, całoroczna obsługa

2.1 urządzeń kotłowni olejowo–gazowej i parowo–wodnej, 2.2 instalacji solarnej wraz z węzłem cieplnym wymiennikowym, 2.3 wymiennikowych węzłów cieplnych przygotowujących ciepło do celów c.w.u., c.t., 2.4 podgrzewu instalacji solarnej 2.5 rozdzielni ciepła c.o. 2.6 rurociągów przesyłowych z kotłowni do budynków w segmentach C, B, E1 budynku Archiwum i Laboratorium Prątka Gruźlicy oraz budynku Administracyjnego. - dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Rafała w Czerwonej Górze, ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny. 3. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 SWZ – Projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

50531100-7 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji kotłów grzewczych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

325000,44 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

414387,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

325000,44 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Lireco Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9581707555

7.3.3)Ulica

ul. Grochowa 10

7.3.4)Miejscowość

Gdynia

7.3.5)Kod pocztowy

81-017

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Nadzór nad realizacją zamówienia w zakresie w jakim podmiot trzeci udziela
zasobu - Lireco eco Magda Komajda ul. Grochowa 10 81-017 Gdynia.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-11-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

325000,44 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-11-16 do 2022-11-16

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50531100-7Usługi w zakresie napraw i konserwa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chęciny.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 325 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50531100-7 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji kotłów grzewczych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Lireco Sp. z o.o. (Gdynia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.