Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
248 460 zł
Umowa zawarta
15 listopada 2021
Okres realizacji
21 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji20%Żywotność źródła światła10%Termin dostawy10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa systemu projekcji kinowej w standardzie DCI z projektorem laserowym dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.

Zamawiający Centrum Kultury ZAMEK (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa systemu projekcji kinowej w standardzie DCI z projektorem laserowym dla Centrum…”, wybierając ofertę wykonawcy Cine Project Polska Sp. z o.o. Wartość umowy: 248 460 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Centrum Kultury ZAMEKPoznań, Wielkopolskieopublikowano 16 listopada 2021
Wartość umowy
248 460 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Cine Project Polska Sp. z o.o. (Poznań), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 248 460,00 zł (umowę zawarto 15 listopada 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 21 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Kultury ZAMEK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000278178

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Św. Marcin 80/82

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

61-809

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@ckzamek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ckzamek.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ckzamek

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa systemu projekcji kinowej w standardzie DCI z projektorem laserowym dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bdab1229-25c6-11ec-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00269746

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-11-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00009680/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa kinowego projektora laserowego do Kina Pałacowego w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00208714/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DA/XI/2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

202000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa systemu projekcji kinowej w standardzie DCI z projektorem laserowym dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, zgodnie Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ) – Załącznik nr 1 do SWZ.
Na przedmiot zamówienia składa się dostawa, montaż, uruchomienie, szkolenie.

4.5.3.)Główny kod CPV

38652000-0 - Projektory filmowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30237280-5 - Akcesoria zasilające

48820000-2 - Serwery

51000000-9 - Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)

51310000-8 - Usługi instalowania urządzeń telewizyjnych, radiowych, dźwiękowych i wideo

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80511000-9 - Usługi szkolenia personelu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

248460,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

248460,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

248460,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Cine Project Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 779-21-42-959

7.3.3)Ulica

Kasztelańska 45A

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-316

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-11-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

248460,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38652000-0Projektory filmowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
257 000 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
164 753 zł316 417 zł
Rozstęp międzykwartylowy
151 664 zł
Źródło próbki
CPV 38652· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
164 753 zł
Mediana
257 000 zł
Górny kwartyl
316 417 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Kultury ZAMEK prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 248 460 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38652000-0 (Projektory filmowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Cine Project Polska Sp. z o.o. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.