Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
240 451 zł
Umowa zawarta
11 października 2021
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres rękojmi i gwarancji40%Termin wykonania zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Roboty budowlane związane z utrzymaniem obiektów i urządzeń wodnych na terenie Zarządu Zlewni w Stalowej Woli III”

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Roboty budowlane związane z utrzymaniem obiektów i urządzeń wodnych na terenie Zarządu…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Wartość umowy: 240 451 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 4 listopada 2021
Wartość umowy
240 451 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Melbud Marcin Mazurek (Radomyśl), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 240 451,39 zł (umowę zawarto 11 października 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 368302575

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Żelazna 59a

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-848

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

rzeszow@wody.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.wody.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://przetargi.wody.gov.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa osoba prawna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Roboty budowlane związane z utrzymaniem obiektów i urządzeń wodnych na terenie Zarządu Zlewni w Stalowej Woli III”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-73f5d309-e60f-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00256190

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-11-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00010273/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.75 Roboty budowlane związane z utrzymaniem obiektów i urządzeń wodnych - RZGW Rzeszów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00117792/02

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZ.ROZ.2810.64.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

484478,64 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
Remont górnej płyty jazu – skucie ubytków betonowych na zewnętrznej części płyty na dł. 70 mi szer. do 5 cm, zagruntowanie betonu emulsją kontaktową - 168 m2
Remont górnej płyty jazu – wykonanie warstwy wyrównawczej ze spadkiem zaprawą do napraw betonów gr. 10 mm - 168 m2
Remont górnej płyty jazu – pomalowanie powierzchni powłoką wodoszczelną i mrozoodporną - 168 m2
Mycie przy pomocy myjki ciśnieniowej falochronu – 800 m2
Gruntowanie i pomalowanie falochronu powłoką wodoszczelną – 800 m2
Naprawa pęknięć i dylatacji falochronu – 25 szt
Czyszczenie i dwukrotne pomalowanie farbami chlorokauczukowymi górnego płaskownika poręczy falochronu i punktowo innych elementów metalowych – 90 m2
Czyszczenie i dwukrotne malowanie (farba podkładowa i nawierzchniowa) elementów ogrodzenia Małej Elektrowni Wodnej przęseł o wymiarach (150 cm x 227 cm) + brama i bramka – 32 szt
Rozebranie płytek betonowych na zaporze czołowej – 180 m2
Rozebranie zaniżonych krawężników betonowych – 120 m
Ułożenie nowych płytek betonowych na podsypce piaskowej – 25 m2
Ułożenie rozebranych płytek betonowych na podsypce piaskowej – 155 m2
Ułożenie krawężników betonowych na podbudowie betonowej – 120 m
Zagruntowanie i wykonanie wylewki betonowej wodoszczelnej na płyci jezdnej jazie o wym. 4,5 m x 9.8 m gr. 6 cm. – 44,1 m2

4.5.3.)Główny kod CPV

45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.5.)Wartość części

104780,81 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
„Zamówienie podstawowe”:
USŁUGA:
- Wykoszenie porostów, ręcznie ze skarp, porost gęsty, miękki - 13 536,00m²
- Wygrabianie wykoszonych porostów ze skarp, szerokość skarpy ponad 2,0·m - 13 536,00 m²
- Wykoszenie porostów, ręcznie z dna cieków, porost gęsty, miękki - 271,00 m²
- Wygrabienie wykoszonych porostów z dna cieków, szerokość skarpy ponad 2m - 271,00m²

ROBOTA:
-Wykopy oraz przekopy wykonane koparkami podsiębiernymi na odkład, koparka 0,25 m3 , grunt kat III, usuwanie namulisk z wbudowaniem w skarpę przeciwległą - 83,90m3
-Odmulenie mechaniczne cieków, szerokość dna 2,0-2,4m, warstwą namułu grubości 0,20m - 500,00m
-Odmulenie mechaniczne cieków, szerokość dna 2,0-2,4m, warstwą namułu grubości 0,30m - 130,00m
- Odmulenie mechaniczne cieków, szerokość dna 2,0-2,4m, warstwą namułu grubości 0,40m - 1249,00m
- Mechaniczne plantowanie urobku z odmulonych cieków, objętość odkładu 1,0m3 na 1m krawędzi, grunt odspojony kategorii I-II - 1267,20m3
- Wykopy ciągłe lub jamiste ze skarpami o szerokości do 1,5m ze złożeniem urobku na odkład, kat. gruntu III, oczyszczenie okładzin i niecki wypadowej zastawki z namułu - 27,60m3
-Rozplantowanie ręczne ziemi wydobytej z wykopu, leżącej na długości 1m wzdłuż krawędzi , kat. gruntu I-II - 27,60m3

4.5.3.)Główny kod CPV

45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.5.)Wartość części

79969,31 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są:
Roboty:
Rozbiórka umocnień z kiszek faszynowych, kiszki pojedyncze, Fi 20·cm w km 60+200-61+600 - 2 800,000 m
Odmulanie mechaniczne cieków, szerokość dna 1,2-1,6·m, warstwa namułu grubości 0,30·m w km 59+890-60+200 – 310,000 m
Odmulanie mechaniczne cieków, szerokość dna 1,2-1,6·m, warstwa namułu grubości 0,20·m w km 60+200-61+620 z wbudowaniem urobku w skarpy rzeki – 1 420,000 m
Roboty ziemne poprzeczne na przerzut z wbudowaniem ziemi w nasyp, kategoria gruntu III , usunięcie namuliska w km 61+600 – 9,600 m³
Naprawa opasek z kiszek faszynowych, Fi 20·cm, grunt kategorii III w km 60+200-61+600 wykonanie obustronne – 2 800,000 m
Usługi:
Wykoszenie porostów, ręcznie ze skarp, porost gęsty, twardy pasem 3,0 m w km 59+890-61+620 – 10 380,00 m2
Wygrabianie wykoszonych porostów ze skarp, szerokość skarpy ponad 2,0·m – 10 380,00 m2

4.5.3.)Główny kod CPV

45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.5.)Wartość części

246975,31 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są:
Roboty:
Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, mechanicznie przy lewym wale rzeki San w km 6+125-7+358 na długości 1 233 mb średnio pasem szerokości 3,5m – 4 315,50 m2;
Nawierzchnie z tłucznia kamiennego, warstwa górna z tłucznia grubość warstwy po uwałowaniu 7cm w kilometrze jak wyżej – 4 315,50 m2
Nawierzchnie z tłucznia kamiennego, warstwa górna tłucznia, dodatek na dalszy 1 cm grubości warstwy w kilometrze jak wyżej krotność 3 – 4 315,50 m2

4.5.3.)Główny kod CPV

45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej

4.5.5.)Wartość części

161736,75 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 3

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

240451,39 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

240451,39 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

240451,39 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Melbud Marcin Mazurek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8652470440

7.3.3)Ulica

Chwałowice 285

7.3.4)Miejscowość

Radomyśl

7.3.5)Kod pocztowy

37-455

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-10-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

240451,39 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45246400-7Roboty w zakresie ochrony przeciwpo…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
812 619 zł
Próbka: 50 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
394 135 zł1 851 958 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 457 823 zł
Źródło próbki
CPV 45246400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
394 135 zł
Mediana
812 619 zł
Górny kwartyl
1 851 958 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 240 451 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45246400-7 (Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Melbud Marcin Mazurek (Radomyśl). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.