Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Serocku, ul. Pułtuska 68 z miejscowości: Cupel, Kania Polska, Kania Nowa, Nowa Wieś, Łacha, Gąsiorowo, Wierzbica, Serock. Szczegółowy opis tras dowożenia znajduje się w załączniku 1a do SWZ
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dowożenie uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli Kiełpińskiej z miejscowości: Bolesławowo, Dębe, Dębinki, Izbica, Jachranka ,Karolino, Stasi Las, Ludwinowo Dębskie, Ludwinowo Zegrzyńskie, Marynino, Guty, Stanisławowo, Święcienica,
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 4 części)
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowożenie uczniów z terenu Miasta i Gminy Serock do szkół w roku szkolnym 2021/2022, w tym uczniów niepełnosprawnych

Zamawiający Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Serocku (Serock, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dowożenie uczniów z terenu Miasta i Gminy Serock do szkół w roku szkolnym 2021/2022, w…”, wybierając 3 wykonawców. Złożono 11 ofert.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 274 788 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    04 października 2021

    4 oferty3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: P.T.H.U. „DAR – BUS” Dariusz Denis (część 1); „MAGNET-TRANS” Bartłomiej Obraziński (część 2); TRANS-TOM Tomasz Zieliński (części 3, 4).

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ OBSŁUGI SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI W SEROCKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 011840059

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 15

1.5.2.)Miejscowość

Serock

1.5.3.)Kod pocztowy

05-140

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zosip@serock.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.oswiata.serock.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowożenie uczniów z terenu Miasta i Gminy Serock do szkół w roku szkolnym 2021/2022, w tym uczniów niepełnosprawnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f9775056-e645-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00201578

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-10-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00061001/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Dowożenie uczniów z terenu Miasta i Gminy Serock w roku szkolnym 2021/2022 do szkół prowadzonych przez Miasto i Gminę Serock

1.3.2 Dowożenie uczniów z terenu Miasta i Gminy Serock do szkół poza teren gminy, w roku szkolnym 2021/2022

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00118369/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZOSiP.260.2.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Serocku, ul. Pułtuska 68 z miejscowości: Cupel, Kania Polska, Kania Nowa, Nowa Wieś, Łacha, Gąsiorowo, Wierzbica, Serock. Szczegółowy opis tras dowożenia znajduje się w załączniku 1a do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

127803,56 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowożenie uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli Kiełpińskiej z miejscowości: Bolesławowo, Dębe, Dębinki, Izbica, Jachranka ,Karolino, Stasi Las, Ludwinowo Dębskie, Ludwinowo Zegrzyńskie, Marynino, Guty, Stanisławowo, Święcienica, Szadki, , Wola
Smolana, , Wola Kiełpińska, Zalesie Borowe, Zabłocie. Szczegółowy opis tras dowożenia znajduje się w załączniku 1b do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

274625,10 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowożenie i odwożenie uczniów niepełnosprawnych (3 linie dowożenia):
Linia 1. Dowożenie od 8 do 10 uczniów niepełnosprawnych, ale sprawnych ruchowo, będących mieszkańcami gminy do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie przy ul. Jagiellońskiej 69.
Linia 2. Dowożenie od 4 do 6 uczniów niepełnosprawnych, ale sprawnych ruchowo do Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Pod Fiołkami” w Nasielsku przy ul. Ogrodowej 9 i do Niepublicznego Przedszkola „Pod Fiołkami” w Nasielsku, przy ul. Kościelnej 21 oraz dowiezienie uczniów do Szkoły Podstawowej w Serocku, przy ul. Pułtuskiej 68 z Serocka ul. Leśna i ul. Moczydło i około 21 uczniów do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli Kiełpińskiej z miejscowości: Dębinki, Marynino, Karolino, Ludwinowo Zegrzyńskie.
Linia 3. Dowożenie od 6 do 7 uczniów niepełnosprawnych, ale sprawnych ruchowo do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pułtusku przy ul. Tysiąclecia 12, oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Wyszkowie, ul. Zakolejowa 15a, Szkoły Podstawowej w Wyszkowie, ul. Geodetów 45A. Szczegółowy opis tras dowożenia – rozkład jazdy, znajduje się w załączniku 1c do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

231645,90 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowożenie 5 uczniów niepełnosprawnych będących mieszkańcami gminy do:
1) Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno- Wychowawczego w Warszawie przy ul. Krasińskiego 41A – 1 uczeń,
2) Zespołu Placówek Szkolno-Rewalidacyjno-Wychowawczych w Warszawie przy ul. Bełskiej 5 – 1 uczeń,
3) Zespołu Szkół Specjalnych nr 38 w Warszawie, ul. Namysłowska 10,
4) Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy w Warszawie, ul. W. Burdzińskiego 4,
5) Społecznej Szkoły Podstawowej nr 11 STO w Warszawie, ul. Toruńska 23.
Szczegółowy opis tras dowożenia znajduje się w załączniku 1d do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

113232,14 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

118001,88 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

118001,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

118001,88 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.T.H.U. „DAR – BUS” Dariusz Denis

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8240004875

7.3.3)Ulica

ul. Szkolna 15

7.3.4)Miejscowość

Łochów

7.3.5)Kod pocztowy

07-130

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

117364,03 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-06-24

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

281598,12 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

282864,85 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

282864,85 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

„MAGNET-TRANS” Bartłomiej Obraziński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5311528088

7.3.3)Ulica

Stare Orzechowo 34

7.3.4)Miejscowość

Pomiechówek

7.3.5)Kod pocztowy

05-180

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

276748,85 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-06-24

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

322650,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

322650,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

322650,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TRANS-TOM Tomasz Zieliński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5361695032

7.3.3)Ulica

ul. Dworcowa 4

7.3.4)Miejscowość

Nieporęt

7.3.5)Kod pocztowy

05-126

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

322650,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-08-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

122277,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

122277,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

122277,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TRANS-TOM Tomasz Zieliński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5361695032

7.3.3)Ulica

ul. Dworcowa 4

7.3.4)Miejscowość

Nieporęt

7.3.5)Kod pocztowy

05-126

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

122277,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-07-15

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Serocku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Serock.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.T.H.U. „DAR – BUS” Dariusz Denis (Łochów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.