Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
459 171 zł
Umowa zawarta
1 października 2021
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Samodzielna realizacja zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Bieżące utrzymanie dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Mrągowo w 2021 r.

Zamawiający Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Mrągowo (Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Bieżące utrzymanie dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Mrągowo w 2021 r”, wybierając ofertę wykonawcy Spółka Jawna „Żwirek” Katarzyna Skwiot Adam Skwiot. Wartość umowy: 459 171 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
459 171 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 września 2021

    Termin ofert: 23 września 2021 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 października 2021

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Spółka Jawna „Żwirek” Katarzyna Skwiot Adam Skwiot (Brejdyny), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 459 171,30 zł (umowę zawarto 1 października 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail