Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
541 200 zł
Umowa zawarta
17 września 2021
Okres realizacji
do 30 września 2021
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji zamówienia30%Okres gwarancji10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup wraz z dostawą fabrycznie nowej ładowarki dla Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych Związku Międzygminnego „Obra” w m. Powodowo

Zamawiający Związek Międzygminny "obra" (Berzyna, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup wraz z dostawą fabrycznie nowej ładowarki dla Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów…”, wybierając ofertę wykonawcy PPHU Gałkowski Sp. zo.o. Wartość umowy: 541 200 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Związek Międzygminny "obra"Berzyna, Wielkopolskie (powiat Wolsztyński →)opublikowano 24 września 2021
Wartość umowy
541 200 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PPHU Gałkowski Sp. zo.o. (Rakoniewice Wieś 6c), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 541 200,00 zł (umowę zawarto 17 września 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2021 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZWIĄZEK MIĘDZYGMINNY "OBRA"

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 411292527

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

6

1.5.2.)Miejscowość

Berzyna

1.5.3.)Kod pocztowy

64-200

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.5.7.)Numer telefonu

68 347 42 70

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zmobra@wolsztyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zmobra.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://www.zmobra.bip.gmina.pl/index.php?id=216

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup wraz z dostawą fabrycznie nowej ładowarki dla Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych Związku Międzygminnego „Obra” w m. Powodowo

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ea00ca86-fb5e-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00191564

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-09-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00002301/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa ładowarki dla PSZOK Powodowo

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt: Budowa PSZOK w ramach uzupełnienia kompleksowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi wraz z działaniami edukacyjnymi na terenie ZM OBRA” w ramach działania 2.2. oś priorytetowa II Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00147431/03

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZMO.GO.271.6.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

460000

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą fabrycznie nowej ładowarki teleskopowej, szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ- Opisie Przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144710-8 - Ładowarki jezdne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

541200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

541200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

541200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PPHU Gałkowski Sp. zo.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9950228260

7.3.4)Miejscowość

Rakoniewice Wieś 6c

7.3.5)Kod pocztowy

62-067

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

541200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2021-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144710-8Ładowarki jezdne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
575 000 zł
Próbka: 210 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
245 379 zł1 386 057 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 140 678 zł
Źródło próbki
CPV 34144· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
245 379 zł
Mediana
575 000 zł
Górny kwartyl
1 386 057 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Związek Międzygminny "obra" prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Berzyna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 541 200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144710-8 (Ładowarki jezdne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PPHU Gałkowski Sp. zo.o. (Rakoniewice Wieś 6c). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.